• Nazwa konkursu

        Zasięg

        Termin

        Osoba odpowiedzialna

        Konkurs plastyczny i literacki „MĘKA PAŃSKA W OCZACH DZIECI I MLODZIEŻY”

        Ogólnopolski

        22.03.2019

        Zespół Katechetyczny

        Konkurs Logicznego Myślenia

        Ogólnopolski

        01.03.2019

        Hanna Kowalczyk

        Szkolne eliminacje do XXIV Konkursu Recytatorskiego „Magia Słowa”

        Dzielnicowy

        04.03.2019

        Magdalena Dyniewicz

        Konkurs matematyczny „Niezwykła Liczba π”

        Warszawski

        06.03.2019

        Piotr Dylewski

        „Mała Olimpiada Matematyczna” dla uczniów klas 3 szkół podstawowych

        Ogólnopolski

        25.02.2019

        Ewelina Szubierajska

        Iwona Kulibska

        Krystyna Wrzosek-Raźniak

        Marta Maria Wrzosek

        „Chemia i fizyka w fotografii”

        Warszawski

        22.03.2019

        Hanna Kowalczyk

        „Niezłomni żołnierze nie na papierze- historia filmem przedstawiona”

        Warszawski

        08.03.2019

        Cezary Bilski
        Piotr Krzyważnia

        Konkurs wiedzy o Mazowszu

        Szkolny

        28.03.2019

        Karol Kierzkowski

        Konkurs Recytatorki dla klas 8 i 3 gimnazjum

        Szkolny

        26.03.2019

        Karol Kierzkowski

        Konkurs języka angielskiego „Memory Master”

        Ogólnopolski

        15.03.2019

        Monika Wójcik

        Konkurs plastyczny „Zaczarowane ogrody Jana Marcina Szancera”

        Warszawski

        25.02.2019

        Marta Jadczak

        Joanna Kosieradzka

        Agnieszka Oskroba

        Martyna Słowikowska

        Marta Wrzosek

        Konkurs języka angielskiego „Panda”

        Ogólnopolski

        03.04.2019

        Justyna Jasiak

        Konkurs języka angielskiego „Olimpiada Olimpus”

        Ogólnopolski

        20.03.2019

        Justyna Jasiak

        Olimpiada wiedzy „Archimedes Oxford Lingua Plus”

        Ogólnopolski

        05.04.2019

        Jadwiga Jaszczyńska

        Turniej jednego wiersza- Wiosna 2019

        Warszawski

        25.04.2019

        Karol Kierzkowski

        „GOCŁAW przyjazny osobom z niepełnosprawnością”

        Szkolny

        22.02.2019

        Małgorzata Dybicka

        Natalia Kowalczyk

        Konkurs plastyczny „MÓJ POLSKI BOHATER OLIMPIJSKI W 100 LECIE POLSKIEGO OLIMPIZMU”

        Warszawski

        04.03.2019

        Zespół wychowania fizycznego

        Konkurs języka angielskiego „English Rhyme Poems”

        Szkolny

        28.02.2019

        Zuzanna Ulbrich

        Konkurs języka angielskiego „Words don’t come easy”

        Międzydzielnicowy

        01.03.2019

        Barbara Wilkołaska

        Konkurs znajomości literatury dziecięcej

        Dzielnicowy

        07.03.2019

        Anna Czerepak

        Ewa Wojtysiak

        Weronika Piotrowska

        Konkurs na list miłosny „Bezmiłosny”

        Szkolny

        15.02.2918

        Beata Chodzińska

        Konkurs czytelniczy „Magia lektur”

        Warszawski

        14.02.2019

        Marzenna Wiśniewska

        „MAM TALENT” dla klas I-III

        Szkolny

        21.02.2019

        Samorząd Uczniowski klas I-III

        „Melting Pot”- konkurs z języka angielskiego

        Ogólnopolski

        04.04.2019

        Iwona Lewocik

        Iwona Paszkowska

        Krzysztof Ryba

        „GALILEO”- konkurs języka angielskiego

        Ogólnopolski

        06.03.2019

        Iwona Lewocik

        Krzysztof Ryba

        Konkurs plastyczny „100 lat- moja mała Ojczyzna”

        Diecezja Warszawsko-Praska

        08.03.2019

        Zespół katechetyczny

        „VALENTISTAG- kartka walentynkowa”

        Szkolny

        11.02.2019

        Karolina Dmowska

        „Olimpus historyczny”

        Ogólnopolski

        21.03.2019

        Irena Nowak

        Paweł Tkaczuk

        „GOCŁAW przyjazny osobom z niepełnosprawnością”

        Szkolny

        15.02.2019

        Natalia Kowalczyk

        Małgorzata Dybicka

        „GALILEO”- konkurs języka niemieckiego

        Ogólnopolski

        06.03.2019

        Karolina Dmowska

        ZUCH- konkurs języka angielskiego dla klas     I-III

        Ogólnopolski

        28.02.2019

        Krzysztof Ryba

        Iwona Paszkowska

        Konkurs plastyczno-techniczny dla klas 0-3 „Maska karnawałowa”

        Szkolny

        25.01.2019

        Joanna Kosieradzka

        Martyna Słowikowska

        Agnieszka Oskroba

        „Wiersz dla Babci i Dziadka”- konkurs dla klas 4-8 oraz gimnazjum

        Szkolny

        17.01.2019

        Barbara Jurowska

        Marzena Grzeszczyk

        Magdalena Skrocka

        Konkurs plastyczny „Moje wymarzone ferie” dla klas 0-3

        Szkolny

        24.01.2019

        Dorota Rubik

        Magdalena Skrocka

        Konkurs matematyczny „Kangur” dla klas 2-7

        Międzynarodowy

        21.03.2019

        Nauczyciele matematyki

        Konkurs fotograficzny „Zwierzęta na medal” dla klas 0-7

        Szkolny

        22.02.2019

        Marzenna Wiśniewska

        Krystyna Wrzosek-Raźniak

        „Book trailer film festival”

        Ogólnopolski

        08.02.2019

        Tomasz Spytek

        „Multimedialna matematyka”

        Warszawski

        10.05.2019

        Cezary Bilski

        Piotr Krzyważnia

        „Multimedialne nauki przyrodnicze”

        Warszawski

        10.05.2019

        Cezary Bilski

        Piotr Krzyważnia

        „Multimedialny Język Angielski”

        Warszawski

        10.05.2019

        Cezary Bilski

        Piotr Krzyważnia

        Konkurs plastyczny „Sport w szarości”

        Ogólnopolski

         

        Cezary Bilski

        Konkurs plastyczny „Labirynt wyobraźni- Łódź podwodna”

        Międzynarodowy

        31.01.2019

        Cezary Bilski

        „FOX”- konkurs języka angielskiego dla klas 3-8

        Ogólnopolski

        05.03.2019

        Monika Wójcik

        Zrób-My Nasz-Film „Historie zapisane w obrazie”

        Mazowiecki

        15.03.2019

        Cezary Bilski

        Piotr Krzyważnia

         

         

         

         

         

         

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
      • sp312@edu.um.warszawa.pl
      • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT
      • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa
      • GODZINY PRACY SEKRETARIATU PRZYJĘCIA INTERESANTÓW: 8.00-10.00 i 12.00-16.00