• Szkolny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 11 stycznia 2019 r.

• Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję "Słodka przerwa" w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebraliśmy 546 zł i 24 gr , które zostaną wpłacone na konto Wielkiej Orkiestry.
        Chętnych do wsparcia „słodkiej” akcji nie brakowało
        Jeszcze raz bardzo dziękujemy !!!
        Szkolny Wolontariat

• AKCJA CHARYTATYWNA - „MIKOŁAJKOWY SPRAWUNEK”

• "Człowiek jest wielki nie przez to ,co posiada,
        lecz przez to kim jest,
        nie przez to, co ma,
        lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

Jan Paweł I

W dniu 19.12 została zakończona szkolna akcja "MIKOŁAJKOWY SPRAWUNEK".
        Akcja miała na celu pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.
        Zebrana żywność, art. chemiczne, szkolne, słodycze oraz zabawki zostały zapakowane i dostarczone do dziesięciu rodzin z Gocławia.
        Bardzo dziękujemy Panu Bartoszowi Butrymowi, który po raz drugi wcielił się w rolę Świętego Mikołaja i pomógł dostarczyć 20 paczek, a darczyńcom za ogromne serce i chęć niesienia pomocy innym.

Bardzo wszystkim dziękujemy !!
        !

• Świąteczny Kiermasz Ciast

• 11 grudnia podczas zebrań z rodzicami, w naszej szkole Wolontariusze oraz wszyscy chętni uczniowie zorganizowali kiermasz. Otwarte serca rodziców i dzieci jak zwykle nie zawiodły. Pyszne ciasta oraz świąteczne ozdoby wręcz znikały z naszych stołów. Zebraliśmy prawie 3000 zł które przeznaczymy na świąteczne paczki dla potrzebujących.

• VI DZIELNICOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

• 5 grudnia 2018 delegacja wolontariuszy z naszej szkoły uczestniczyła w uroczystej gali z okazji VI Dzielnicowego Dnia Wolontariusza.
        Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa nr 379 przy ul. Afrykańskiej. Wolontariusze ze szkół na terenie dzielnicy Praga-południe prowadzili różnorodne warsztaty, po których odbyła się gala i słodki poczęstunek. Dwie spośród naszych wolontariuszek zostały wyróżnione za swoją pracę i otrzymały nagrodę Burmistrza.
        Są to uczennice klasy 5B:
        Milena Mróz i Weronika Krześniak
        SERDECZNIE GATULUJEMY !!!

• „Misyjny opatrunek”

• Trwa akcja Szkolnego Wolontariatu „Misyjny opatrunek”.
        Nasze wolontariuszki mają pełne ręce roboty. Co tydzień segregujemy i liczymy nowe „dostawy”, które przynoszą nam uczniowie i nauczyciele. Chętnych do pomocy nie brakuje !!!
        W ten sposób przygotowujemy pomoc dla wielu misyjnych placówek. Akcja trwa do końca października – ZAPRASZAMY!

• „Studnia w Sudanie”

Trwa akcja „Studnia w Sudanie”.
        Nasi wolontariusze sumiennie pracują przy pakowaniu i segregowaniu makulatury. Trzeba ją podzielić na mniejsze paczki i przenieść do miejsca zbiórki. Codziennie przybywa do nas nowa makulatura z której chętnie zrobimy użytek. Już jeden kilogram to 75 litrów wody dla Afryki Zapraszamy do udziału w akcji.

• 022 671-11-66 - SEKRETARIAT