• Dyrektor Ewa Adamska – absolwentka  nauczania początkowego,  filologii polskiej, podyplomowych studiów  zarządzania i marketingu oświatą, studiów podyplomowych pedagogiki specjalnej  oraz kursu kwalifikacyjnego z terapii pedagogicznej. Pani dyrektor - dyplomowana nauczycielka języka polskiego od 26 lat czuwa nad całością spraw związanych z naszą szkołą.

Pani Agnieszka Ławida - wicedyrektor; absolwentka wydziału wychowania muzycznego, pedagogiki korekcyjnej, podyplomowych studiów zarządzania i marketingu oświatą oraz kursów kwalifikacyjnych z terapii pedagogicznej i muzykoterapii. Aktualnie czuwa nad edukacją uczniów z klas I-III.

Magdalena Dyniewicz – wicedyrektor; absolwentka Wydziału Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na kierunkach: Wychowanie przedszkolne, Edukacja wczesnoszkolna oraz Zarządzanie oświatą. Dyplomowany instruktor teatralny oraz miłośniczka literatury dla dzieci i młodzieży. Aktualnie czuwa nad edukacją uczniów klas IV, VI i VIII, prowadzi zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży z klas V - VII w ramach autorskiej innowacji pedagogicznej TEATR SZKOLNY.

Dorota Pawlik - wicedyrektor klas V i VII.
        Absolwentka Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku Ekologia Człowieka i Edukacja Ekologiczna oraz na Uniwersytecie Warszawskim - Międzywydziałowe Studia Nauczania Przyrody.

Lidia Majewska – kierownik świetlicy
        Ukończyła Uniwersytet Zielonogórski na kierunku Resocjalizacja i Profilaktyka osób niedostosowanych społecznie oraz Studia Podyplomowe na Kierunku Terapia Pedagogiczna i Socjoterapia. Jest nauczycielem dyplomowanym. W pracy z dziećmi kieruje się myślą Janusza Korczaka „Nie ma dzieci- są ludzie; ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć”. W SP 312 pracuje od 2005 roku.