Dyrektor Ewa Adamska – absolwentka  nauczania początkowego,  filologii polskiej, podyplomowych studiów  zarządzania i marketingu oświatą, studiów podyplomowych pedagogiki specjalnej  oraz kursu kwalifikacyjnego z terapii pedagogicznej. Pani dyrektor - dyplomowana nauczycielka języka polskiego od 21 lat czuwa nad całością spraw związanych z naszą szkołą.

Arleta Hałas - wicedyrektor, absolwentka studiów na kierunkach: Wychowanie przedszkolne i Edukacja wczesnoszkolna. Ukończyła studia podyplomowe o specjalności Administracja i Zarządzanie na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kurs kwalifikacyjny dla Oświatowej Kadry Kierowniczej i Studium Socjoterapii. Posiada przygotowanie do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Ukończyła kurs kwalifikacyjny o specjalności Oligofrenopedagogika.  Aktualnie czuwa nad oddziałami przedszkolnymi i pracą zespołu psychologiczno - pedagogicznego.

Pani Agnieszka Ławida - wicedyrektor; absolwentka wydziału wychowania muzycznego, pedagogiki korekcyjnej, podyplomowych studiów zarządzania i marketingu oświatą oraz kursów kwalifikacyjnych z terapii pedagogicznej i muzykoterapii. Aktualnie czuwa nad edukacją uczniów klas I-III. Prowadzi lekcje muzyki w klasach IV-VI.

Magdalena Dyniewicz – wicedyrektor; absolwentka Wydziału Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na kierunkach: Wychowanie przedszkolne, Edukacja wczesnoszkolna oraz Zarządzanie oświatą. Dyplomowany instruktor teatralny oraz miłośniczka literatury dla dzieci i młodzieży. Aktualnie czuwa nad edukacją uczniów klas V, prowadzi zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży z klas IV - VI w ramach autorskiej innowacji pedagogicznej TEATR SZKOLNY.

Dorota Pawlik - wicedyrektor klas IV i VI.
        Absolwentka Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku Ekologia Człowieka i Edukacja Ekologiczna oraz na Uniwersytecie Warszawskim - Międzywydziałowe Studia Nauczania Przyrody.

Barbara Perońska - wicedyrektor klas VII i VIII. Absolwentka wydziału matematyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończone studia podyplomowe Zarządzanie Oświatą. Wicedyrektor filii SP 312 przy ul. Umińskiego 11.

Lidia Majewska – kierownik świetlicy
        Ukończyła Uniwersytet Zielonogórski na kierunku Resocjalizacja i Profilaktyka osób niedostosowanych społecznie oraz Studia Podyplomowe na Kierunku Terapia Pedagogiczna i Socjoterapia. Jest nauczycielem dyplomowanym. W pracy z dziećmi kieruje się myślą Janusza Korczaka „Nie ma dzieci- są ludzie; ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia , innych popędach, innej grze uczuć”.
        W SP 312 pracuje od 2005 roku.