• Nazwa konkursu

        Rodzaj konkursu

        Laureaci

        „Mam talent” klasy 1-3

        Szkolny

        Taniec

        I miejsce:

        Zofia Butrym 3a, Karol Bielecki 2e

        Wyróżnienie:

        Luiza Grabowska 2c

        Gra na instrumentach

        Wyróżnienie:

        Jerzy Rębacz 2g, Anna Pietruszka 3d, Grzegorz Wieczorek 2a

        Gimnastyka artystyczna

        I miejsce:

        Julia Cuch 3b

        II miejsce:

        Jagoda Rocka 1g

        III miejsce:

        Natalia Skirmuntt 1e

        Śpiew

        I miejsce:

        Justyna Rupniewska 3a,  Gabriela Narkiewicz i Marta Maciejewska 2c

        II miejsce:

        Maja Lis 3a

        Konkurs plastyczny „Maska Karnawałowa”

        Szkolny

        I miejsce:

        Alicja Duda-Ramirez 1d

        II miejsce:

        Oksana Gogół Oe

        III miejsce:

        Luiza Grabowska 2c

        Wyróżnienie:

        Jan Świstak 1f, Łucja Paszkowska Od, Aleksandra Barczyk 1a, Anna Chylińska Od

        Warszawska Olimpiada Młodzieży- piłka koszykowa (chłopcy)

        Warszawski

        I miejsce (skład zespołu):

        Wojciech Zając 4f, Sebastian Kurek 5h, Maciej Woźniak 5b, Michał Kolasa 6b, Franciszek Brachacki 6c, Eryk Wesołowski 6e, Mateusz Iwańczuk 6e, Maciej Niewiadomski 6e, Maksymilian Opaliński 6e, Bartek Lipiński 6f, Jourdain Ngangu Nduantoni 6f, Nikodem Wrukowski 6f, Maksymilian Lorens 6f

        Warszawska Olimpiada Młodzieży- piłka koszykowa (dziewczęta)

        Warszawski

        I miejsce (skład zespołu):

        Wiktoria Kędzierska 5f, Weronika Kuczewska 6c, Matylda Wycech 6c, Aleksandra Piotrowska 6c, Maja Malinowska 6d, Hana Herda 6e, Aleksandra Morawska 6e, Aleksandra Jarząb 6f, Małgorzata Legwand 6f, Zuzanna Paradowska 6f, Sara Murić 6f, Patrycja Łuczka 6f

        „Valentistag- kartka walentynkowa”

        Szkolny

        I miejsce:

        Jakub Świętoń 7b

        II miejsce:

        Weronika Wrona 6f

        III miejsce:

        Julia Karaszewska 6g

        Wyróżnienie:

        Rafał Karwan 6g

        „Alfik Matematyczny klasy 4-8”

        Ogólnopolski

        Wynik bardzo dobry:

        Igor Nelke 4ł, Konstanty Kościesza-Jaworski 4g, Rafał Rawski 5e, Piotr Jęczmiński 6b, Justyna Masiarz 6d, Agata Masiarz 6d

        Wynik dobry:

        Mikołaj Rożko 6g

        „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”

        Ogólnopolski

        Zakwalifikowanie do etapu powiatowego:

        Klasy I-IV:

        Antoni Jęczmiński 4m, Magdalena Romańska 4n, Konstanty Kościesza-Jaworski 4g

        Klasy V-VIII:

        Rafał Rawski 5e, Piotr Jęczmiński 6b, Franciszek Bichta 7f

        Konkurs „Moje wymarzone ferie zimowe”

        Szkolny

        I miejsce:

        Filip Bartosiewicz 0b

        II miejsce:

        Iga Chmielewska 2d

        III miejsce:

        Aleksander Kościesza-Jaworski 0b

        Wyróżnienie:

        Krzysztof Woźnicki 2d, Zuzanna Łaboda 0c

        „Alfik Matematyczny klasy 1-3”

        Ogólnopolski

        Klasy II:

        Wynik bardzo dobry:

        Igor Dulik 2b, Piotr Czuchaj 2b, Oliwia Bowsza 2b, Bartosz Marasek 2f, Magdalena Czyżewska 2f, Gabriel Szymański 2h

        Wynik dobry:

        Dominik Malicki 2e, Lena Suchożebrska 2c, Tymoteusz Strunk 2b

        Klasy III:

        Wynik dobry:

        Daniel Jaroszewicz 3a

        Konkurs „Wiersz dla Babci i Dziadka”

        Szkolny

        Kategoria wiersz:

        I miejsce:

        Maja Dłuska 4f

        II miejsce:

        Tymoteusz Osik 5j,

        Piotr Jęczmiński 6b

        Kategoria opowiadanie:

        I miejsce:

        Amelia Zalewska 4m

        Konkurs Języka Angielskiego „MEMORY MASTER”

        Ogólnopolski

        Laureaci II stopnia:

        Marcin Motyliński 5d, Rafał Rawski 5e, Alicja Czyżewska 5h, Justyna Masiarz 6d, Agata Masiarz 6d, Mikołaj Rożko 6g, Julia Śmiertka 6g

        Laureaci III stopnia:

        Natalia Czyżewska 5h, Małgorzata Cieślak 5h, Weronika Sosińska 5d, Arkadiusz Matwiejczuk 5d, Zuzanna Siporska 6d, Jakub Kajzer 8e

        Wyróżnienia:

        Antoni Jęczmiński 4m, Adam Jurko 4ł, Maciej Kowalski 5a, Barbara Sałach 5d, Alicja Geryk 6g

        „Kartka dla Babci i Dziadka”

        Szkolny

        I miejsce: Kornelia Kopystyńska 2a

        II miejsce: Łucja Paszkowska 0d

        III miejsce: Maja Berezińska 1d

        „Meditest”

        Ogólnopolski

        Wyróżnienia:

        Natalia Frączek 5f, Kamila Frączek 5f, Alicja Czyżewska 5h

        „PIRAMIDA ŻYWIENIA”

        Szkolny

        I miejsce: Szymon Raźniak 5b

        II miejsce: Małgorzata Cieślak 5h

        III miejsce: Kacper Archacki 5a, Aleksander Grzelak 4n

        Olimpiada Mitologiczna

        Ogólnopolska

        Rafał Rawski 5e

        Maciej Woźniak 5b

        Diana Figurska 6g

        Miłosz Koziejowski 6e

        „Christmas Card”

        Szkolny

        Klasy I-III:

        I miejsce: Alicja Duda-Ramirez

        II miejsce: Krystian Skibniewski, Anna Trojanek, Olaf Załęski

        III miejsce: Dorota Szczepański, Aleksandra Szczepański, Oliwia Żełaniec

        Klasy IV:

        I miejsce: Kacper Zawistowski

        II miejsce: Paulina Barlak

        III miejsce: Maja Dłuska

        Klasy V:

        I miejsce: Wiktoria Olejnikowska

        II miejsce: Natalia Frączek

        Klasy VI:

        I miejsce: Rafał Karwan

        II miejsce: Piotr Jęczmiński

        III miejsce: Natalia Brauner

        Klasy VII:

        I miejsce: Jakub Świętoń

        II miejsce: Marta Piotrowska

        „Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus”

        Ogólnopolska

        Laureat z wyróżnieniem: Weronika Sosińska 5d

        I miejsce: Adam Jurko 4ł, Rafał Rawski 5e, Marcin Motyliński 5d, Iga Żęgota 7d

        II miejsce: Oskar Turowski 4l, Małgorzata Cieślak 5h, Aleksandra Czyżewska 5h, Agata Masiarz 6d, Katarzyna Jaros 7f

        III miejsce: Anna Tkaczyk 7b, Justyna Masiarz 6d, Mikołaj Różko 6g, Barbara Sałach 5d, Mateusz Maraszak 5a, Gabriela Sałach 4c

        Wyróżnienie: Wiktoria Michałowska 7d, Zuzanna Siporska 6d, Kacper Orlicki 6d, Franciszek Glica 4l, Nikola Opalińska 4b, Pola Reger 7b, Karolina Zaborowska 6e, Ewa Wilkołaska 6c, Adam Jarmuż 5d, Aleksandra Turowska 5a

        „Najpiękniejsza kartka dla chorego”

        Warszawski

        Wyróżnienie:

        Lena Głos 2g, Rafał Karwan 6g

        Konkurs na hasło ekologiczne

        Szkolny

        I miejsce: Tomasz Orlicki 4ł

        Wyróżnienie: Julia Gostymska 6 c

        „EKOLOGIA na co dzień”

        Szkolny

        I miejsce: Małgorzata Laskus 4f, Carlos Ulgur 4d, Milan Barton 4i

        II miejsce: Mateusz Wójcik 4c, Mikołaj Bajorek 4a, Leon Grzeszczak 4b

        III miejsce: Szymon Dziurla 4ł, Aleksander Bojara 4b, Dominika Szupiluk 4d

        Wyróżnienie: Kamil Adamczyk 4a, Mateusz Osman 4k

        „EKO-GWIAZDKA”

        Szkolny

        I miejsce: Kamil Adamczyk 4a i Piotr Adamczyk 5a, Mateusz Wójcik 4c, Maciej Prządka 3c, Antoni Jęczmiński 4m

        II miejsce: Alicja Duda Ramirez 1d, Natalia Wojewnik 0f, Mikołaj Bajorek 4a, Patryk Krzewski 1c

        III miejsce: Wiktoria Chrobak 4h, Krystian Jaśkowski 4k, Tomasz Wolniak 6d, Jakub Gos 7c

        Konkurs Pieśni Patriotycznej

         

        I miejsce: Paulina Józefowska 3d

        Wyróżnienie: Gabriela Komorowska 3a

        Konkurs wokalny „Z pieśnią ku wolności”

        Dzielnicowy

        I miejsce:                             ZESPÓŁ MYDELNICZKA:

        Alicja Czyżewska 5h, Julia Komorowska 8d, Alicja Szczepanik 8d, Małgorzata Szczepanik 8d, Agnieszka Strycharz 8d, Katarzyna Tadeusiak 8d, Natalia Zdunek 8d

        Konkurs Kolęd i Pastorałek 2018

        Szkolny

        SOLIŚCI:

        I miejsce: Lena Cetin 3a, Justyna Rupniewska 3a, Marcelina Cukier 2b

        ZESPOŁY:

        I miejsce: Hanna Obarzanek 3a, Natalia Krystman 3a, Justyna Rupniewska 3a, Maja Lis 3a

        I miejsce: Maria Michalec 3b, Anna Jarmuż 3b, Olga Łodyga 3b

        II miejsce: Mateusz Jastrzębski 1d, Franciszek Batóg 1d, Bartosz Frączek 1d, Krzysztof Cichowski 1d

        Wyróżnienie:

        - Jan Stogniew 3a, Zofia Butrym 3a, Inga Rudnicka 3a

        - Mateusz Owczarczyk 3b, Aleksander Tokarczyk 3b

        GRA NA INSTRUMENTACH:

        I miejsce: Bartłomiej Geryk 3a

        II miejsce: Anna Pietruszka 3b

        Konkurs matematyczny „NIEPODLEGŁA”

        Szkolny

        KLASY IV:

        I miejsce: Igor Śpiewak 4d

        II miejsce: Wojciech Dzimira 4l

        III miejsce: Antoni Jęczmiński 4m, Maja Tul 4k

        Wyróżnienie: Jan Cybulski 4d, Aleksander Zybrant 4d

        KLASY V:

        I miejsce: Rafał Rawski 5e

        II miejsce: Konrad Chaber 5a, Małgorzata Cieślak 5h, Milena Mróz 5b, Tomasz Ryżko 5d,     III miejsce: Kamila Frączek 5f, Szymon Raźniak 5b, Zofia Szufler 5f, Aleksandra Turowska 5a, Krzysztof Wasilewski 5f

        Wyróżnienie: Alicja Czyżewska 5h, Marek Klech 5c, Karol Piasecki 5c

        KLASY VI:

        I miejsce: Piotr Jęczmińki 6b, Justyna Masiasz 6d,

        II miejsce: Diana Figurska 6g,   III miejsce: Adrian Dolata 6c

        Wyróżnienie: Aleksandra Jarząb 6f

        KLASY VII:

        I miejsce: Jerzy Kowalewski 7f

        II miejsce: Jakub Gos 7f

        Konkurs rocznicowy „Moja Polska”

        Szkolny

        I miejsce: Julia Gostymska 6c

        II miejsce: Maciej Woźniak 5b

        III miejsce: Aleksandra Cieślak 5h

        Wyróżnienie: Martyna Szczucka 5h

        „Powstanie warszawskie obrazem pisane”

        Dzielnicowy

        I miejsce: William Panasiuk 6g

        „Co wiem o niepodległości”

        Szkolny

        KLASY I:

        I miejsce: Olaf Domański 1a, Franciszek Nizio 1b, Oskra Świętochowski 1c, Hubert Kostrzewski 1d, Aleksander Zieliński 1e, Wojciech Falkowski 1f, Karol Niedziela 1g

        KLASY II:

        I miejsce: Adrianna Maceja 2b, Lena Ziębińska 2c, Piotr Toporowski 2d, Gabriela Bielak 2e, Alan Bednarski 2f, Dorota Szczepański 2g, Mikołaj Koźlik 2h

        KLASY III:

        I miejsce: Bartłomiej Geryk 3a

        II miejsce: Adam Węgrzynowicz 3b, Roberto Casetti 3c

         

        „MAKS MATEMATYCZNY”

        Ogólnopolski

        WYNIK BARDZO DOBRY:

        Rafał Rawski 5e, Igor Nelke 4ł

        WYNIK DOBRY:

        Piotr Jęczmiński 6b, Maja Malinowska 6d, Agata Masiarz 6d, Justyna Masiarz 6d, Zofia Rupniewska 6g, Maciej Woźniak 5b, Zofia Lachman 5e, Zofia Tym 5e, Anna Tadeusiak 5e, Maja Karaszewska 5j, Konstanty Kościerza-Jaworski 4g

         

        Konkurs plastyczny „Twarze Niepodległości”

        Szkolny

        KLASY IV:

        I miejsce: Kamil Adamczyk 4a, Mikołaj Bajorek 4a

        Wyróżnienie: Natalia Jakubisiak 4h, Tomasz Orlicki

        KLASY V:

        I miejsce: Zofia Tym 5e

        II miejsce: Lena Ludwiniak 5g

        III miejsce: Milena Kruszewska 5d

        Wyróżnienie: Piotr Adamczyk 5a

        KLASY VI:

        I miejsce: Marcel Brogosz 6d

        II miejsce: Rafał Karwan 6g

        Wyróznienie: Jan Jońca 6b

        Konkurs historyczny „II wojna światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół”

         

        Laureat: Anna Rębacz 5b

        Wyróżnienie: Marcin Motyliński 4d, Rafał Karwan 5g

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
      • sp312@edu.um.warszawa.pl
      • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT
      • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa
      • GODZINY PRACY SEKRETARIATU PRZYJĘCIA INTERESANTÓW: 8.00-10.00 i 12.00-16.00