• Dzień Europy

• W ramach tegorocznego Dnia Europy w naszej Szkole, który w tym roku obchodzimy w naszej placówce w ostatni dzień maja, został przeprowadzony też konkurs multimedialny dla klas 4-8 pt. Ukraina i perełki Europy Środkowo-Wschodniej poświęcony Ukrainie, Mołdawii, Litwie, Łotwie i Estonii.  Wyróżnione prezentacje można od 31 maja podziwiać na stronie naszej Szkoły. Wyłoniono laureatów na poszczególnych  poziomach klas. Składamy gratulacje autorom wszystkich prac, zarówno laureackich, jak i pozostałych. Wszyscy uczestnicy pokazali talent, kreatywność, cierpliwość i pracowitość. Życzymy Wam sukcesów w przyszłości.

Organizatorzy Dnia Europy
        Marzenna Bala, Irena Nowak, Paweł Piskorz, Paweł Tkaczuk

Ukraina.ppsx

Estonia.ppsx

Ukraina.ppsx

Moldawia.ppsx

Litwa.ppsx

Łotwa.pptx

Mołdawia.pdf

Estonia.ppsx

Mołdawia.ppsx

Mołdawia.ppsx

Litwa.ppsx

Mołdawia.pptx

Jak co roku, w maju obchodziliśmy Dzień Europy. Tym razem poznawaliśmy: Ukrainę, Litwę, Łotwę, Estonię i Mołdawię. Uczniowie klas 4- 8 przedstawili Ukrainę na plakatach jej poświęconych. Zostały one w maju zaprezentowane na terenie naszej placówki. Poniżej przedstawiamy prace laureatów tego konkursu.

• ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa Poland