• Gazetka Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny

• Drodzy Uczniowie,

rozpoczął się nowy rok szkolny. Niesie on ze sobą wiele obaw, niepewności, ale także nadziei i oczekiwań. Razem z nim pojawia się także Szkolnik - gazetka szkolna SP 312, której przez dłuższy czas nie było, jednak teraz powraca tworzona przez Samorząd Uczniowski. Materiały do tego numeru powstały pod koniec ubiegłego roku szkolnego, natomiast premiera całości ma miejsce właśnie teraz! Teksty umieszczone w Szkolniku to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania ich autorów, którzy poświęcili swój wolny czas, aby stworzyć coś, co będzie ważne, interesujące i nad czym zechce pochylić się reszta społeczności szkolnej. Nie mam wątpliwości, że im się udało! Drzwi Szkolnika przed każdym z Was stoją otworem. Uczniowie SP 312, jeśli chcielibyście spróbować swoich sił w roli dziennikarza lub po prostu macie pomysł na uatrakcyjnienie i wzbogacenie naszej gazetki szkolnej - zgłoście się do jednego z opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Póki co, w imieniu swoim i pozostałych osób tworzących naszą gazetkę życzę wszystkim, aby ten rok szkolny był pełen pozytywnych wrażeń, sukcesów i radości. Niech każdy dzień przynosi nowe wiadomości, nowe piątki i nowe wspomnienia, które zostaną w nas na długie lata.

Paweł Tkaczuk - opiekun Szkolnika

SZKOLNIK WYDANIE SPECJALNE CZTERDZIESTOLECIE SZKOŁY