• Athletics Camp 2019

          • obył się we wtorek 29 października w Warszawie w hali OSiR przy ul. Siennickiej 40.

            Dzieci z klasy 4A, 4B i 5J wzięły udział w tych wspaniałych zawodach, podczas których

            dziesiątki młodych adeptów „królowej sportu” miały okazję potrenować pod okiem

            największych lekkoatletycznych mistrzów i jednocześnie swoich idoli.

            Motywem przewodnim i zarazem hasłem przewodnim jest –

            Każdy może zostać mistrzem”.


             

          • I miejsce w Dzielnicy Praga Południe w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej WOM

          • Reprezentacja SP nr 312 piłki ręcznej dziewcząt zajęła I miejsce w Dzielnicy Praga Południe w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej WOM.

            W/w drużyna reprezentowała naszą dzielnicę w rozgrywkach warszawskich i osiągnęła największy sukces w historii SP nr 312 w piłce ręcznej.

          • III miejsce w Warszawie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej WOM

          • Reprezentacja SP nr 312 piłki ręcznej dziewcząt zajęła III miejsce w Warszawie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej WOM.
            Jest to olbrzymi sukces dziewcząt. Nasze reprezentantki wykazały się olbrzymią determinacją i duchem sportowej walki. W meczach finałowych rywalizowały z profesjonalnymi drużynami które trenują ligowo piłkę ręczną.
            Reprezentacja 312 dziewcząt w piłkę ręczną jest znakomita, wspaniała, waleczna i zawsze uśmiechnięta.
            Gratulujemy i dziękujemy.
            Skład reprezentacji SP 312 w piłkę ręczną dziewcząt:
            1. Sandra Brzeska 8 D
            2. Klaudia Falbowska 8 D
            3. Maja Malinowska  7 D
            4. Aleksandra Jarząb 7 A
            5. Hania Albari 8 D
            6. Maria Karpińska 8 D
            7. Zuzanna Woźnica 8 D
            8. Wiktoria Gąsiewska 8 C
            9. Joanna Wiśniewska 8 D
            10. Sztyber Natalia 8 C
            11. Dominika Dudek 7 B

             

          • I miejsce w Dzielnicy Praga Południe w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej WOM

          • Reprezentacja SP nr 312 piłki ręcznej chłopców zajęła I miejsce w Dzielnicy Praga Południe w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej WOM.

            W/w drużyna reprezentowała naszą dzielnicę w rozgrywkach warszawskich i po raz kolejny udowodniła swój wysoki poziom wyszkolenia.

            W roku szkolnym 2017/2018 6 miejsce w Warszawie.

            W roku szkolnym 2018/2019 7 miejsce w Warszawie.

            W tym roku szkolnym 2019/2020:

            Reprezentacja SP nr 312 piłki ręcznej chłopców została sklasyfikowana między 9-12 miejscem w Warszawie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej WOM.

            Gratulujemy i dziękujemy.

            Skład reprezentacji SP 312 w piłkę ręczną chłopców:

            1. Jerzy Kowalewski 8 D
            2. Bartek Karczewski 8 D
            3. Jakub Roszkowski 8 D
            4. Mateusz Kaniewski 8 D
            5. Jan Wiśniewski 8 D
            6. Michał Kolasa 7 A
            7. Maciej Niewiadomski 7 A
            8. Nikodem Wrukowski 7 A
            9. Eryk Wesołowski 7 A
            10. Daniel Chamerski 7 E
            11. Mateusz Iwańczuk 7 E
    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
      • sp312@edu.um.warszawa.pl
      • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT 022 613-93-44 - SP 312 UMIŃSKIEGO 11 FAX 022-672-19-50
      • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa
      • GODZINY PRACY SEKRETARIATU PRZYJĘCIA INTERESANTÓW: 8.00-10.00 i 12.00-16.00