• WYCIECZKA DO MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI - KLASY 8A I 8C

• Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie powstało w 1952 r. Jest to jedno
            z najstarszych muzeów tego typu w Europie. Od 5 listopada 2006 r. ma swoją siedzibę w Centrum Olimpijskim.
            Klasa 8A i 8C miały możliwość obejrzenia zbiorów muzeum , które liczą ponad 45 tys. eksponatów - są to muzealia dotyczące głównie sportu polskiego: medale, żetony, plakiety, puchary, odznaki sportowe i turystyczne oraz monety, sztandary, flagi, proporce i emblematy, stroje i sprzęt sportowy, akcesoria podróżne, plakaty sportowe i turystyczne, dzieła sztuki (rzeźby, malarstwo, grafika, medale artystyczne, tkanina) o tematyce sportowej, a także zbiory filatelistyczne i numizmatyczne, 56 tys. fotografii, 16 tys. książek oraz ponad 2 tys. dokumentów i archiwaliów. Kolekcję muzealną uzupełnia dokumentacja filmowa i dźwiękowa.

Dodatkowo uczniowie z klasy 8A i8C wzięli udział w lekcji muzealnej pt. Antyczna Grecja, ojczyzna stadionów, edukacji i sztuki

• FINAŁ DZIELNICOWYCH ZAWODÓW W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W RAMACH WOM

• Dnia 19.10.2021 roku w naszej szkole odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Praga Południe w piłce ręcznej chłopców (grupa młodsza).

Miło nam poinformować, że reprezentacja chłopców SP 312 zdobyła I miejsce w dzielnicowych zawodach w piłce ręcznej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Drużyna SP 312 wystąpiła w następującym składzie:

Kapitan: Cichoński Stanisław 7J :)

Gołębiowski Wojciech 6A
            Ogorzałek Szymon 6A
            Dudek Kacper 6A
            Pawłowski Stanisław 6A
            Lewandowski Jan 6B
            Dudek Kacper 6B
            Garwoliński Maciej 7C
            Zając Wojciech 7E
            Ziółek Filip 7E
            Krukowski Wojciech 7H