• Zajęcia I-III

    • ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE

      Nazwa zajęć

      Prowadzący

      Termin

      (dzień tygodnia, godzina)

      Sala

      Poziom

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Ewa Wojtysiak

      Środa

      8.00 – 8.45

      01

      klasy 3

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

      Małgorzata Turlej

      Piątek

      16.00-16.45

      222

      Klasy 3

      ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE UZDOLNIENIA I - III

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyczne „Matematyka dla smyka”

      Anna Jóźwiak

      Wtorek

      11.00 – 11.45

      120

      1a

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia „Chcę wiedzieć więcej”

      Anna Czerepak

      Środa

      12.00-12.45

      Świetlica nr 5

      1b

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – artystyczne „Kreatywność to podstawa”

      Weronika Piotrowska

      Środa

      14.00 – 14.45

      219

      1c

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia

      Anna Tylus-Michalak

      Piątek

      13.00-13.45

       

      103

      1d

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – „Rozwijamy swoje talenty”

      Jolanta Milewska

      Poniedziałek

      15.45 – 16.30

      219

      1e

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyczne „Mały Pitagoras”

      Marta Wrzosek

      Piątek

      11.00 - 11.45

      02

      2a

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – przyrodniczo-ekologiczne

      Małgorzata Marciniak

      Poniedziałek

      12.00 – 12.45

      123

      2b

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – polonistyczne „ Wiem co pisze. Wiem co czytam”

      Magdalena Sieradzka

      Poniedziałek

      12.00 – 12.45

      119

      2c

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – polonistyczno-matematyczne „Kreatywny drugoklasista”

      Barbara Kępa

      Poniedziałek

      10.00 – 10.45

      104

      2d

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyczna „Sowa Mądra Główa”

      Ewelina Szubierajska

      Poniedziałek

      8.00 – 8.45

      223

       

      2e

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – polonistyczne

      Mariola Król

      Środa

      11.00 – 11.45

      122

      2f

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyczne

      Iwona Kulibska

      Poniedziałek

      8.00 - 8.45

       

      01

      2g

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyczne „Kawiarenka matematyczna”

      Katarzyna Salach

      Wtorek

      16.00 – 16.45

      104

      2h

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia –matematyczne „Matematyczne łamigłówki”

      Krystyna

      Wrzosek - Rażniak

      Poniedziałek

      10.00 – 10.45

      świetlica

      3a

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyczne „Zagadki matematyczne”

      Małgorzata Turlej

      Poniedziałek

      16.00 – 16.45

      222

      3b

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyczne „Łamigłówka”

      Małgorzata Kordowska

      Środa

      15.45 – 16.30

      222

      3c

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – artystyczne „Kreatywna plastyka:

      Małgorzata Sawicka

      Czwartek

      11.00 – 11.45

      104

      3d

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – „Trening twórczości”

      Wioletta Michalak

      Poniedziałek

      13.00– 13.45

      119

      3e

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyczne „Główka Pracuje”

      Joanna Kosieradzka

      Poniedziałek

      16.00 – 16.45

      105

      3f

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia – matematyczne „Z matematyką za pan brat”

      Ewa Wojtysiak

      Poniedziałek

      9.00 – 9.45

      15i

       3g

      • Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze klasy 4-8

      • Nazwisko i imię nauczyciela

        Klasy

        Przedmiot

        Bala Marzenna

        4

        język polski

        Dudkowski Krzysztof

        5

        język polski

        Fajfer Elżbieta

        7

        język polski

        Jasiak Justyna

        5

        język angielski

        Kaczor Katarzyna

        8

        matematyka

        Lewocik Iwona

        7

        język angielski

        Misiek-Szkop Iwona

        5

        język polski

        Obrębska Małgorzata

        7

        język polski

        Obrębska Małgorzata

        8

        język polski

        Perońska Barbara

        4

        matematyka

        Perońska Barbara

        6

        matematyka

        Pietruszewska Ewa

        8

        chemia

        Dudkowski Krzysztof

        6

        język polski

        Ryba Krzysztof

        7

        język angielski

        Wachulska Hanna

        7

        matematyka

        Zieliński Paweł

        8

        język angielski

        Zieliński Paweł

        8

        język angielski

      • Zajęcia rozwijające uzdolnienia klasy 4-8

      • Nazwisko i imię nauczyciela

        Klasa

        Przedmiot

        Biegański Jarosław

        5

        wf

        Dudkowski Krzysztof

        5

        język polski

        Dudkowski Krzysztof

        7

        język polski

        Dylewski Piotr

        8

        matematyka

        Dylewski Piotr

        8

        matematyka

        Dyniewicz Magdalena

        5

        teatralne

        Dyniewicz Magdalena

        6

        teatralne

        Dyniewicz Magdalena

        7

        teatralne

        Dyniewicz Magdalena

        7

        teatralne

        Dyniewicz Magdalena

        8

        teatralne

        Piskorz Paweł

        7

        plastyczne

        Fajfer Elżbieta

        8

        język polski

        Jabłonowska Katarzyna

        7

        technika

        Jaszczyńska Jadwiga

        8

        język angielski

        Jóźwiak Renata

        5

        matematyka

        Jóźwiak Renata

        8

        matematyka

        Kaczor Katarzyna

        8

        matematyka

        Kierzkowski Karol

        8

        WOS

        Magdalena Dragan

        8

        biologia

        Krakowska Anna

        8

        matematyka

        Krzyważnia Piotr

        6

        informatyka

        Łada-Rzewuska Anna

        8

        język polski

        Miara Dawid

        7

        geografia

        Mikołajczyk Sylwia

        8

        matematyka

        Misiek-Szkop Iwona

        8b

        język polski

        Misiek-Szkop Iwona

        8f

        język polski

        Misiek-Szkop Iwona

        8g

        język polski

        Obrębska Małgorzata

        7

        język polski

        Obrębska Małgorzata

        8a

        język polski

        Paduch Paweł Kamil

        5

        wf

        Paduch Paweł Kamil

        5

        wf

        Perońska Barbara

        6

        matematyka

        Ryba Krzysztof

        7

        język angielski

        Sobolewska Marzena

        7

        informatyka

        Szulc Edyta

        7

        wf

        Tkaczuk Paweł

        8

        język polski/historia

        Wachulska Hanna

        5

        matematyka

        Wachulska Hanna

        8d

        matematyka

        Wachulska Hanna

        8i

        matematyka

        Wiśniewska Marzenna

        7

        język polski

        Wołodkiewicz Olimpia

        7

        chemia

        Zieliński Paweł

        7

        język angielski

         

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
      • sp312@edu.um.warszawa.pl
      • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT 022 613-93-44 - SP 312 UMIŃSKIEGO 11 FAX 022-672-19-50
      • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych