• VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Niebo w Kolorze - Spotkanie z Zorzą Polarną"

          • Sebastian Jaśkowski uczeń klasy 4d zdobył  wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Niebo w Kolorze - Spotkanie z Zorzą Polarną" organizowanym przez Stowarzyszenie TRAKT z siedzibą w Płocku.

            https://www.facebook.com/FestiwalZorzyPolarnej/

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

            Nauczyciele plastyki

             

          • Zwycięzcy w Dzielnicowym konkursie "Jesień w moim mieście" organizowanym przez OPP 2

          • Kategoria szkoła podstawowa 10 lat i więcej:

            I miejsce - Zuzanna Sarnowska 6a

            Wyróżnienie - Michał Wojewnik 7k

            Serdecznie gratulujemy!

            Nauczyciele plastyki

          • XIV Dzielnicowy Konkurs "Zakazane piosenki"

          • Alicja Czyżewska z klasy 8E zdobyła II miejsce w XIV Dzielnicowym Konkursie "Zakazane piosenki". 

            Serdecznie gratulujemy!

          • XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji"

          • W październiku uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji" zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury. Dzieci z naszej szkoły odniosły w nim duży sukces:

            I miejsce – Weronika Sadulska 7k

            Wyróżnienia: Liliana Wesołowska 7k, Zuzanna Sarnowska 6a oraz Julia Cierlik 4a.

            Gratulujemy i zachęcamy do udziału kolejnych konkursach!

            Nauczyciele plastyki

          • FINAŁ DZIELNICOWYCH ZAWODÓW W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W RAMACH WOM

          • Dnia 19.10.2021 roku w naszej szkole odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Praga Południe w piłce ręcznej chłopców (grupa młodsza).

            Miło nam poinformować, że reprezentacja chłopców SP 312 zdobyła I miejsce w dzielnicowych zawodach w piłce ręcznej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

            Drużyna SP 312 wystąpiła w następującym składzie:

            Kapitan: Cichoński Stanisław 7J :)

            Gołębiowski Wojciech 6A
            Ogorzałek Szymon 6A
            Dudek Kacper 6A
            Pawłowski Stanisław 6A
            Lewandowski Jan 6B
            Dudek Kacper 6B
            Garwoliński Maciej 7C
            Zając Wojciech 7E
            Ziółek Filip 7E
            Krukowski Wojciech 7H
            Barton Milan 7H
            Apolinarski Ignacy 7H
            Konieczny Franek 7K
            Orlicki Tomasz 7L
            Lewicki Wojciech 7L

            Opiekun drużyny: Monika Durjasz

            WYNIKI
            I miejsce SP 312
            II miejsce SP 143
            III miejsce SP 141

            Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowego ducha walki, a kibicom dziękujemy za wspaniały doping naszej reprezentacji !!! :)

            Gratulujemy!!!

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
      • sp312@edu.um.warszawa.pl
      • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT 022 613-93-44 - SP 312 UMIŃSKIEGO 11 FAX 022-672-19-50
      • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa
      • GODZINY PRACY SEKRETARIATU PRZYJĘCIA INTERESANTÓW: 8.00-10.00 i 12.00-16.00
  • Galeria zdjęć

      brak danych