• Uczeń i Nauczyciel Naszej Szkoły Mistrzami Polski w Koszykówce !!!

          • Sebastian Kurek, uczeń klasy 8C, oraz Trener i nauczyciel naszej Szkoły Pan Paweł Machynia, wywalczyli na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Wałbrzychu ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW U14 !!! :)

            Zwycięska drużyna to Reprezentacja Mazowsza, w której oprócz Sebastana Kurka znalazło się jeszcze 6 innych zawodników trenujących na co dzień w naszej szkole w Machynia Basketball Academy !!! :)

            Pan Paweł Machynia pełnił na Mistrzostwach Polski rolę drugiego Trenera :)

            Gratulujemy !!!! :)

          • Mała Olimpiada Matematyczna dla uczniów klas III

          • 7 czerwca 2022 r. uczniowie naszej szkoły odebrali nagrody zdobyte w Warszawskiej Małej Olimpiadzie Matematycznej. 

            I miejsce zajęła Natalia Wojewnik uczennica klasy IIIa

            III miejsce zajął Antoni Węgrzynowicz uczeń klasy IIIa

            Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu Natalce i Antkowi oraz ich wychowawczyni Pani Krystynie Wrzosek-Raźniak.

          • GALILEO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

          • Z radością informujemy o wynikach Ogólnopolskiego Konkurs z Języka Angielskiego GALILEO.
            LAUREATAMI ZOSTALI:
            Mateusz Jastrzębski 4D
            Dorota Szczepański 5F
            Anand Ganta 6C 
            Konstanty Kościesza-Jaworski 7F
            Katarzyna Jankowska 8G 
            WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
            Wiktoria Baka 4A 
            Aleksandra Barczyk 4A
            Amelia Masiarz 5C 
            Oliwia Stypułkowska 5E
            Alan Bałazy 5E 
            Hanna Płusko 5G
            Natasza Dudek 6C
            Filip Borowski 7A
            Wiktoria Gębka 7I
            Natalia Szymańska 7J
            Weronika Sosińska 8D
            Kaja Albińska 8F 
            Aleksandra Cieślak 8F

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
            Zespół Języków Obcych 

          • Osiągnięcia sportowe

          •  

            ZOBACZ 

          • OLIMPUS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

          • Miło nam poinformować, że LAUREATAMI Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej OLIMPUS

            z Języka Angielskiego zostali:

            Paulina Milczarek 4A

            Wojciech Falkowski 4F

            Hanna Płusko 5G

            Krzysztof Paluch 8H

             

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

            Zespół Języków Obcych

             

          • Warszawska Mała Olimpiada Matematyczna

          • Szanowni Państwo,
            z wielką radością informujemy, że nasi uczniowie zostali laureatami Warszawskiej Małej Olimpiady Matematycznej.

            Laureaci:
            I miejsce - Natalia Wojewnik kl. 3a
            III miejsce - Antoni Węgrzynowicz kl. 3a

            Serdecznie gratulujemy!!!

            Koordynatorzy szkolni
            Ewelina Szubierajska
            Iwona Kulibska
            Krystyna Wrzosek-Raźniak

          • IX Dzielnicowe Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia

          • Szanowni Państwo,
            jest nam niezmiernie miło poinformować o sukcesach naszych uczniów!

            Laureaci IX Dzielnicowych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia:
            I miejsce - Antoni Gierszewski kl. 3e;
            II miejsce - Antoni Węgrzynowicz kl. 3a;

            Wyróżnienie:
            Natalia Wojewnik kl. 3a

            Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i życzymy dalszych sukcesów!
            Koordynatorzy
            Ewelina Szubierajska
            Iwona Kulibska
            Krystyna Wrzosek-Raźniak

          • Wicemistrzostwo w biegach przełajowych

          • 29 kwietnia uczennica naszej szkoły – Natasza Dudek wystartowała w XXIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Sochaczew-Kamion 2022,  gdzie zdobyła wicemistrzostwo w biegach przełajowych na dystansie  800 metrów. W zawodach wzięły udział uczennice wyłonione w eliminacjach rejonowych, w których Natasza zdobyła pierwsze miejsce na Pradze-Południe  i pierwsze miejsce w Warszawie.

            Gratulujemy wspaniałej formy i życzymy dalszych sukcesów!

            nauczyciele wf

        • MISTRZOSTWA DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH kat. DZIECI W RAMACH WOM.

        • Dnia 09.05.2022 r. na stadionie Orzeł przy ul. Podskarbińskiej  14 odbyły się dzielnicowe zawody lekkoatletyczne w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców kategoria DZIECI w ramach WOM.

          Do konkurencji czwórboju  lekkoatletycznego zaliczamy:

          bieg na 60 m
          skok w dal lub skok wzwyż
          rzut piłeczką palantową
          bieg na 600 m (dz.)  lub 1000 m  (chł.)

          Drużyna dziewcząt SP 312 wystąpiła w następującym składzie:

          Dobkowska Amelia - 5A
          Czorniej Klaudia - 5F
          Strzalińska Wiktoria  - 7F
          Luciak Aleksandra - 7H
          Szymańska Natalia - 7J
          Utrata Adrianna - 7L

          Drużynę SP 312 chłopców reprezentowali:

          Ziółek Filip - 7E
          Rosiński Jakub - 7F
          Stolarz Anatol - 7F
          Apolinarski Ignacy -7H
          Krukowski Wojciech - 7H
          Wieczorek Rafał - 7H

          Miło nam poinformować, że reprezentacja SP 312 dziewcząt  zdobyła I miejsce w dzielnicowych zawodach lekkoatletycznych w czwórboju i tym samym awansowała do etapu zawodów rangi warszawskiej.

          Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

          Opiekunowie grupy:
          Monika Durjasz
          Katarzyna Piotrowska

          • Fizyka

          • Antoni Jęczmiński 7K - Laureat II miejsce, Konkurs fizyczno-plastyczny "Fraktal"
            (Organizator konkursu - Szkoła Podstawowa nr 75 im. M.Konopnickiej w Warszawie)

            Laureatami konkursu FIZYKA WOKÓŁ NAS zostali:
            Szymon Raźniak 8B – II miejsce
            Karolina Kacprzak 7K – II miejsce
            (organizator Zespół Szkół nr 21 w Warszawie)

          • Chemia

          • Justyna Szutta 8B – Finalistka, Konkurs kuratoryjny z chemii (organizator MSCDN, zasięg wojewódzki)

            Justyna Szutta 8B – Laureatka, III miejsce, Konkurs Chemiczny Molekuła (organizator Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej w Warszawie, zasięg wojewódzki)

            Justyna Szutta 8B - Laureatka konkursu, IIImiejsce 
            Konkurs na filmik pt Chemia w życiu codziennym lub Co by było, gdyby nie było chemii. (organizator Zespół Szkół nr 21 w Warszawie)

          • XVIII Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny dla Klas III

          • Miło nam poinformować, że nasi uczniowie

            w XVIII Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym dla Klas III zdobyli następujące miejsca

            I miejsce

            Zuzanna Łoboda 3 c

            II miejsce

            Antoni Gierszewski 3e

            Borys Kublicki 3d

            III miejsce

            Filip Stefaniuk 3d

            Serdecznie gratulujemy!

            Organizatorzy:

            Jolanta Milewska

            Barbara Kępa

            Wioletta Michalak

          • VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Niebo w Kolorze - Spotkanie z Zorzą Polarną"

          • Sebastian Jaśkowski uczeń klasy 4d zdobył  wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Niebo w Kolorze - Spotkanie z Zorzą Polarną" organizowanym przez Stowarzyszenie TRAKT z siedzibą w Płocku.

            https://www.facebook.com/FestiwalZorzyPolarnej/

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

            Nauczyciele plastyki

             

          • Dzielnicowy Konkurs Literacki i Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej

          • Dzielnicowym Konkursie Literackim

            Maria Krajewska 3g - wyróżnienie 
             


            Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej
            Natalia Wojewnik 3a - 1 miejsce
            Iga Siudziak 3a - 1 miejsce
            Eryk Bujnicki 3g - 2 miejsce
            Zuzanna Szczepaniak 3g - 3 miejsce
            Zuzanna Bukanowska 3a - wyróżnienie

          • Geografia

          • Szymon Raźniak 8B - laureat ( 1 miejsce) w ogólnopolskim konkursie Geo - Planeta Zjawiska atmosferyczne i ich skutki

            Hubert Kuźniak 4g - 2 miejsce w dzielnicowym konkursie przyrodniczym Świat przyrody

            Gratulujemy!

             

          • Zofia Zarzecka w Kadrze Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego

          • Miło nam poinformować, iż Zofia Zarzecka, uczennica oddziału 8h, dostała się  do Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego na 2022 rok w dyscyplinie olimpijskiej windsurfing - IQFOIL. Trenerem klubowym Zofii jest Witold Nerling. Zaproszenie do kadry było możliwe dzięki wynikom sportowym w 2021 roku w tym zdobyciu 3-go miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów IQFOIL. 

            Jesteśmy bardzo dumni z Zosi i życzymy jej wielu sukcesów.
            Ewa Adamska- dyrektor szkoły wraz z całą społecznością

             

          • XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ozdoba choinkowa"

          • Martyna Chludzińska uczennica klasy 4f zdobyła  wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ozdoba choinkowa" organizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury.

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

            Nauczyciele plastyki

          • FINAŁ DZIELNICOWYCH ZAWODÓW W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW W RAMACH WOM - GRUPA STARSZA

          • Dnia 08.10.2021r. uczniowie SP 312 wzięli udział w dzielnicowych zawodach sportowych w ramach Warszawska Olimpiada Młodzieży rywalizując z innymi szkołami w piłkę nożną w kat. chłopcy/młodzież.
            Po przejściu eliminacji zagraliśmy w finale,  ostatecznie zajmując III miejsce
            w dzielnicy Praga Południe. Gratulujemy!!!

            Szkołę reprezentowali następujący uczniowie :
            1. TOMASZ ORLICKI - 7L
            2. SZYMON DZIURLA - 7L
            3. WOJCIECH LEWICKI - 7L
            4. STANISŁAW CICHOŃSKI - 7J
            5. FRANCISZEK KONIECZNY - 7K
            6. WOJCIECH KRUKOWSKI - 7H
            7. JAKUB SZYDŁOWSKI - 7C
            8. IGOR MILEWSKI - 7C
            9. ADIN MUJIĆ - 8H
            10. HUBERT ŻUŁAWNIK - 8H

            Opiekun drużyny: Paweł Paduch

             

          • Zwycięzcy w Dzielnicowym konkursie "Jesień w moim mieście" organizowanym przez OPP 2

          • Kategoria szkoła podstawowa 10 lat i więcej:

            I miejsce - Zuzanna Sarnowska 6a

            Wyróżnienie - Michał Wojewnik 7k

            Serdecznie gratulujemy!

            Nauczyciele plastyki

          • XIV Dzielnicowy Konkurs "Zakazane piosenki"

          • Alicja Czyżewska z klasy 8E zdobyła II miejsce w XIV Dzielnicowym Konkursie "Zakazane piosenki". 

            Serdecznie gratulujemy!

          • XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji"

          • W październiku uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji" zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury. Dzieci z naszej szkoły odniosły w nim duży sukces:

            I miejsce – Weronika Sadulska 7k

            Wyróżnienia: Liliana Wesołowska 7k, Zuzanna Sarnowska 6a oraz Julia Cierlik 4a.

            Gratulujemy i zachęcamy do udziału kolejnych konkursach!

            Nauczyciele plastyki

          • FINAŁ DZIELNICOWYCH ZAWODÓW W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W RAMACH WOM

          • Dnia 19.10.2021 roku w naszej szkole odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Praga Południe w piłce ręcznej chłopców (grupa młodsza).

            Miło nam poinformować, że reprezentacja chłopców SP 312 zdobyła I miejsce w dzielnicowych zawodach w piłce ręcznej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

            Drużyna SP 312 wystąpiła w następującym składzie:

            Kapitan: Cichoński Stanisław 7J :)

            Gołębiowski Wojciech 6A
            Ogorzałek Szymon 6A
            Dudek Kacper 6A
            Pawłowski Stanisław 6A
            Lewandowski Jan 6B
            Dudek Kacper 6B
            Garwoliński Maciej 7C
            Zając Wojciech 7E
            Ziółek Filip 7E
            Krukowski Wojciech 7H
            Barton Milan 7H
            Apolinarski Ignacy 7H
            Konieczny Franek 7K
            Orlicki Tomasz 7L
            Lewicki Wojciech 7L

            Opiekun drużyny: Monika Durjasz

            WYNIKI
            I miejsce SP 312
            II miejsce SP 143
            III miejsce SP 141

            Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowego ducha walki, a kibicom dziękujemy za wspaniały doping naszej reprezentacji !!! :)

            Gratulujemy!!!

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
      • sp312@eduwarszawa.pl
      • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT 022 613-93-44 - SP 312 UMIŃSKIEGO 11 FAX 022-672-19-50
      • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych