• Muzeum Wnętrz

• Dnia 23 października 2019 r. biblioteka szkolna miała przyjemność zorganizować wycieczkę dla klasy 1a i 3 e.
            Pojechaliśmy do pałacu Bielińskich  w Otwocku Wielkim, gdzie mieści się Muzeum Wnętrz oddział Muzeum Narodowego
            na lekcję i warsztaty: "Muzeum - co to takiego?". Po zajęciach podziwialiśmy architekturę i piękny park w jesiennej odsłonie.
            Zapraszamy wiosną kolejne klasy.

• Zajęcia "Alebrije – meksykańska sztuka ludowa. Warsztaty z p. Irvingiem Mondragonem"

• Zajęcia "Mirabelka – kiełkująca historia w stolicy"

• Zajęcia "Nos z pietruszki, usta z chili i czupryna z kalafiora – manieryzm w sztuce na podstawie malarstwa Giuseppe Arcimboldo"

• Zajęcia "Jak zmieniała się moda od 1910 roku do lat 60-tych XX w."

• "Komu bliski Beskid Niski"

• "Kim był Aleksy Dobosz i dlaczego był malowany na huculskich talerzach?"

• "Karpackie tajemnice czyli o kulturze, sztuce i codziennym życiu na huculszczyźnie"

• Klasa 3 K na warsztatach: "Łemkowszczyzna w stylu pop-art czyli o łemkowskich artystach".