• „Pomagamy Ukrainie”

• Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele

pragniemy poinformować, że podczas akcji „Pomagamy Ukrainie” zebrano 4000 złotych.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom za wsparcie, chęć pomocy potrzebującym. Szczególne podziękowania kierujemy wolontariuszom, którzy zbierali pieniądze do puszek.

Dziękujemy uczennicom z klasy 8f Mai Zubowicz i Juli Twardowskiej za pomoc w liczeniu pieniędzy.  Ukłony i podziękowania kierujemy do p. Kamila Łukasiewicza, który zobowiązał się do wpłaty do banku na konto Caritas diecezji warszawsko-praskiej.

DZIĘKUJEMY ZA WIELKIE SERCE

Opiekunowie Samorządu kl. I-III Barbara Kępa, Jolanta Milewska,

kl. IV-VIII Iwona Lewocik, Ewa Stasiczak

• 2021/2022

• Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi...

Dnia 17.12.2021 r. została zakończona szkolna akcja MIKOŁAJKOWY SPRAWUNEK.

Zebrana żywność, art. chemiczne, szkolne, słodycze oraz zabawki zostały zapakowane i dostarczone do dziewięciu rodzin z Gocławia.
          Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za ogromne serce i chęć niesienia pomocy innym.

Jak co roku Święty Mikołaj dostarczył wszystkie paczki ( a było ich aż 47) pod same drzwi każdego z adresatów. :)

Już po raz czwarty okazało się, że razem możemy więcej!!!

,,Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.
          Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
          Za pomoc i życzliwość - DZIĘKUJEMY!!!

Organizatorzy akcji:

Monika Durjasz