• XVIII Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny dla Klas III

          • Miło nam poinformować, że nasi uczniowie

            w XVIII Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym dla Klas III zdobyli następujące miejsca

            I miejsce

            Zuzanna Łoboda 3 c

            II miejsce

            Antoni Gierszewski 3e

            Borys Kublicki 3d

            III miejsce

            Filip Stefaniuk 3d

            Serdecznie gratulujemy!

            Organizatorzy:

            Jolanta Milewska

            Barbara Kępa

            Wioletta Michalak

          • Dzielnicowy Konkurs Literacki i Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej

          • Dzielnicowym Konkursie Literackim

            Maria Krajewska 3g - wyróżnienie 
             


            Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej
            Natalia Wojewnik 3a - 1 miejsce
            Iga Siudziak 3a - 1 miejsce
            Eryk Bujnicki 3g - 2 miejsce
            Zuzanna Szczepaniak 3g - 3 miejsce
            Zuzanna Bukanowska 3a - wyróżnienie

          • Geografia

          • Szymon Raźniak 8B - laureat ( 1 miejsce) w ogólnopolskim konkursie Geo - Planeta Zjawiska atmosferyczne i ich skutki

            Hubert Kuźniak 4g - 2 miejsce w dzielnicowym konkursie przyrodniczym Świat przyrody

            Gratulujemy!

             

          • Osiągnięcia sportowe

          •  

            ZOBACZ 

          • Zofia Zarzecka w Kadrze Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego

          • Miło nam poinformować, iż Zofia Zarzecka, uczennica oddziału 8h, dostała się  do Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego na 2022 rok w dyscyplinie olimpijskiej windsurfing - IQFOIL. Trenerem klubowym Zofii jest Witold Nerling. Zaproszenie do kadry było możliwe dzięki wynikom sportowym w 2021 roku w tym zdobyciu 3-go miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów IQFOIL. 

            Jesteśmy bardzo dumni z Zosi i życzymy jej wielu sukcesów.
            Ewa Adamska- dyrektor szkoły wraz z całą społecznością

             

          • VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Niebo w Kolorze - Spotkanie z Zorzą Polarną"

          • Sebastian Jaśkowski uczeń klasy 4d zdobył  wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Niebo w Kolorze - Spotkanie z Zorzą Polarną" organizowanym przez Stowarzyszenie TRAKT z siedzibą w Płocku.

            https://www.facebook.com/FestiwalZorzyPolarnej/

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

            Nauczyciele plastyki

             

          • XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ozdoba choinkowa"

          • Martyna Chludzińska uczennica klasy 4f zdobyła  wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ozdoba choinkowa" organizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury.

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

            Nauczyciele plastyki

          • Zwycięzcy w Dzielnicowym konkursie "Jesień w moim mieście" organizowanym przez OPP 2

          • Kategoria szkoła podstawowa 10 lat i więcej:

            I miejsce - Zuzanna Sarnowska 6a

            Wyróżnienie - Michał Wojewnik 7k

            Serdecznie gratulujemy!

            Nauczyciele plastyki

          • XIV Dzielnicowy Konkurs "Zakazane piosenki"

          • Alicja Czyżewska z klasy 8E zdobyła II miejsce w XIV Dzielnicowym Konkursie "Zakazane piosenki". 

            Serdecznie gratulujemy!

          • XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji"

          • W październiku uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pocztówka z wakacji" zorganizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury. Dzieci z naszej szkoły odniosły w nim duży sukces:

            I miejsce – Weronika Sadulska 7k

            Wyróżnienia: Liliana Wesołowska 7k, Zuzanna Sarnowska 6a oraz Julia Cierlik 4a.

            Gratulujemy i zachęcamy do udziału kolejnych konkursach!

            Nauczyciele plastyki

          • FINAŁ DZIELNICOWYCH ZAWODÓW W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W RAMACH WOM

          • Dnia 19.10.2021 roku w naszej szkole odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Praga Południe w piłce ręcznej chłopców (grupa młodsza).

            Miło nam poinformować, że reprezentacja chłopców SP 312 zdobyła I miejsce w dzielnicowych zawodach w piłce ręcznej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

            Drużyna SP 312 wystąpiła w następującym składzie:

            Kapitan: Cichoński Stanisław 7J :)

            Gołębiowski Wojciech 6A
            Ogorzałek Szymon 6A
            Dudek Kacper 6A
            Pawłowski Stanisław 6A
            Lewandowski Jan 6B
            Dudek Kacper 6B
            Garwoliński Maciej 7C
            Zając Wojciech 7E
            Ziółek Filip 7E
            Krukowski Wojciech 7H
            Barton Milan 7H
            Apolinarski Ignacy 7H
            Konieczny Franek 7K
            Orlicki Tomasz 7L
            Lewicki Wojciech 7L

            Opiekun drużyny: Monika Durjasz

            WYNIKI
            I miejsce SP 312
            II miejsce SP 143
            III miejsce SP 141

            Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowego ducha walki, a kibicom dziękujemy za wspaniały doping naszej reprezentacji !!! :)

            Gratulujemy!!!

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
      • sp312@edu.um.warszawa.pl
      • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT 022 613-93-44 - SP 312 UMIŃSKIEGO 11 FAX 022-672-19-50
      • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa Poland
      • GODZINY PRACY SEKRETARIATU PRZYJĘCIA INTERESANTÓW: 8.00-10.00 i 12.00-16.00
  • Galeria zdjęć

      brak danych