•  

         

        Nazwa konkursu

        Zasięg

        Termin

        Osoba odpowiedzialna

        Konkurs z fizyki

        Warszawski

        08.11.2019

        Hanna Kowalczyk

        Lapbook z fizyki

        Szkolny

        12.11.2019

        Hanna Kowalczyk

        Alfik matematyczny

        Ogólnopolski

        31.10.2019

        Renata Jóźwiak

        Matematyka w obiektywie

        Szkolny

        13.12.2019

        Krystyna Wrzosek-Raźniak

        Iwona Kulibska

        Ewelina Szubierajska

        Miejsca pamięci narodowej

        Szkolny

        15.11.2019

        Krystyna Wrzosek-Raźniak

        Mazowieckie krajobrazy

        Wojewódzki

        28.10.2019

        Anna Tylus-Michalak

        Anna Jóźwik

        Marzenna Wiśniewska

        Patria Nostra

        Ogólnopolski

        22.01.2020

        Cezary Bilski

        Najpiękniejszy różaniec

        Szkolny

        29.10.2019

        Zespół katechetyczny

        Niecodzienny święty

        Szkolny

        28.10.2019

        Zespół katechetyczny

        Mistrzostwa w tenisie stołowym

        Szkolny

        25.10.2019

        Edyta Szulc

        Konkurs matematyczno-muzyczny

        Szkolny

        25.10.2019

        Piotr Dylewski

        Deutschfreund

        Ogólnopolski

        13.11.2019

        Karolina Dmowska

        Olimpiada wiedzy Archimedes Plus

        Ogólnopolski

        09.10.2019

        Jadwiga Jaszczyńska

        Kuratoryjny konkurs z języka angielskiego

        Kuratoryjny

        23.10.2019

        Justyna Jasiak

        Polskie eko-drzewo

        Szkolny

        28.10.2019

        Marta Jadczak

        Małgorzata Kordowska

        Marta Wrzosek

        Konkurs kuratoryjny z matematyki

        Kuratoryjny

        28.10.2019

        Nauczyciele matematyki

        Olimpiada biologiczna

        Ogólnopolski

        15.11.2019

        Nauczyciele przyrody oraz biologii

        Portret Wirusa

        Szkolny

        25.10.2019

        Cezary Bilski

        Piotr Krzyważnia

        Jesień w moim mieście

        Ogólnopolski

        15.10.2019

        Anna Tylus-Michalak

        Olimpus z języka angielskiego dla klas 7-8

        Ogólnopolski

        06.11.2019

        Justyna Jasiak

        Ogólnopolski test ortograficzny

        Ogólnopolski

        08.10.2019

        Marzenna Bala

        Mistrzostwa Warszawy

        Warszawski

        02.10.2019

        Nauczyciele wychowania fizycznego

        Konkurs zoologiczny „Zwierzęta wokół nas”

        Warszawski

        27.11.2019

        Jolanta Saheed

        XIII dzielnicowy konkurs przyrodniczo-ekologiczny

        Dzielnicowy

        28.10.2019

        Nauczyciele przyrody oraz biologii

        X pijarski konkurs gramatyczny

        Ogólnopolski

        18.11.2019

        Anna Łada

        Konkurs z fizyki

        Kuratoryjny

        04.11.2019

        Hanna Kowalczyk

        Bezpieczne grzybobranie

        Szkolny

        05.10.2019

        Jolanta Saheed

        Olimpiada z przyrody

        Ogólnopolski

        14.10.2019

        Jolanta Saheed

        Konkurs piosenki patriotycznej

        Szkolny

        17.10.2019

        Barbara Kępa

        Monika Wójcik

        Olimpiada Matematyczna Juniorów

        Ogólnopolski

        26.09.2019

        Katarzyna Kaczor

        Renata Jóźwiak

        Z ortografią na co dzień

        Ogólnopolski

        29-29.10.2019

        Anna Czerepak

        Ewa Wojtysiak

        Z poprawną polszczyzną na co dzień

        Ogólnopolski

        28-29.10.2019

        Anna Czerepak

        Ewa Wojtysiak

        Dzielnicowe Zawody Lekkoatletyczne

        Dzielnicowe

        17.09.2019

        Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

        Memory Master

        Ogólnopolski

        19.11.2019

        Monika Wójcik

        Barbara Wilkołaska

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
      • sp312@edu.um.warszawa.pl
      • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT 022 613-93-44 - SP 312 UMIŃSKIEGO 11 FAX 022-672-19-50
      • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa
      • GODZINY PRACY SEKRETARIATU PRZYJĘCIA INTERESANTÓW: 8.00-10.00 i 12.00-16.00