• Moja i Twoja Nadzieja

• Kochani!

Projekt Moja i Twoja Nadzieja został zrealizowany z potrzeby chwili w trakcie trwania pandemii koronawirusa. W przedsięwzięcie aktywnie zaangażowali się uczniowie, nauczyciele i absolwenci Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie.Pomysł spotkał się z akceptacją autorki tekstu i wokalistki zespołu HEY - Katarzyny Nosowskiej.

Projekt powstał ku pokrzepieniu serc...

Dedykuję ten utwór nauczycielom, uczniom i ich rodzicom, a także przyjaciołom kolorowej szkoły. Dziękuję Wszystkim osobom, które przyjęły moje zaproszenie do współtworzenia projektu.

Magda Dyniewicz

• KOLOROWE SERCE DLA BOHATERÓW

• Drodzy Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele,

trwa pandemia koronawirusa, a pracownicy służby zdrowia,

policjanci, pracownicy sklepów i inne osoby są w tej nierównej walce na pierwszej linii frontu.

Aby dodać im otuchy, ale i jednocześnie podziękować za

dotychczasowy trud oraz wyrazić wdzięczność za ich wysiłek, narysujmy dla wszystkich kolorowe serca.

Akcja pt. „KOLOROWE SERCE DLA BOHATERÓW"

skierowana jest do uczniów klas I -VIII, Rodziców, Nauczycieli i polega na zrobieniu sobie zdjęcia z przygotowanym wcześniej kolorowym sercem.

Wasza pomysłowość nie zna granic, więc liczymy na ciekawe prace.

Zdjęcie przesyłamy:

- uczniów z klas I - III do p. A. Jóźwik na adres email:

anna.jozwik@sp312.waw.pl

- uczniów klas IV-VI do p. M. Durjasz na adres:

monika.durjasz@sp312.waw.pl

- uczniów klas VII - VIII do p. P. Paducha na adres:

pawel.paduch@sp312.waw.pl

- oraz Nauczycieli i Rodziców do p. J. Skoczek na adres:

joanna.skoczek@sp312.waw.pl

Na prace czekamy do 29.05. 2020 r. ( piątek)

Udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na publikowanie

wizerunku na stronie internetowej szkoły SP 312 i Facebooku.

Organizatorzy :)

• Tydzień Skandynawii

• Witamy Wszystkich serdecznie

W dobie pandemii i braku osobistego kontaktu w szkole tegoroczny Dzień Europy przemienił się w Tydzień  Skandynawii ON-LINE. Pięć państw  - 5 dni tygodnia. Zaczyna się on w poniedziałek, 18 maja i oficjalnie kończy wraz z upływem następnego tygodnia. W tym czasie zapraszamy do obejrzenia prezentacji uczniów naszej placówki poświęconych państwom skandynawskim.  Są to prace, które zwyciężyły w zorganizowanym  on-line konkursie „Spacerkiem po Skandynawii”.

Uczniowie kl. VIII przedstawiają informacje  na temat Islandii,

klasy  VII – na temat Danii,

klasy. VI – na temat Norwegii,

klasy  V-  na temat Finlandii,

a klasy  IV – prezentują  Szwecję.

Prace zawierają bogactwo informacji o każdym z 5 krajów skandynawskich i przybliżają widzowi wspaniałości tego północnego obszaru Europy. Będzie je można podziwiać na stronie naszej szkoły w zakładce  zatytułowanej „Tydzień Skandynawii”.

Serdecznie zapraszamy do wirtualnej podróży po pięciu skandynawskich krajach i podziwiania umiejętności twórców prezentacji tym krajom poświęconych.

• Szanowni Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych,

• Na podstawie § 18 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. poz. 69, z późn. zm.) informuję, że w Szkole Podstawowej Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Warszawie    za zgodą organu prowadzącego, zostały zawieszone zajęcia w okresie od 6 maja 2020 r. do 15 maja 2020 r.

Ewa Adamska