• Kochani Uczniowie!

     • Kochani Uczniowie!

      Ostatnie dni sierpnia  to czas tęsknoty za kończącymi się wakacjami, gdy letnie dni i długie wieczory wciąż kuszą swoim urokiem, tworząc przyjemną ułudę beztroski. Jednak towarzyszy im myśl, że za moment to wszystko się skończy, że to ostatnie chwile błogiego relaksu. Zaczynamy myśleć o wszystkich  obowiązkach, na które przez ostatnie dwa miesiące nie było miejsca: na szkołę, testy, sprawdziany i przygotowania do sprawdzianu ósmoklasisty, a także atrakcjach: spotkaniach z przyjaciółmi, uroczystościach szkolnych, zabawach i innych wydarzeniach, które zawsze są organizowane w  naszej kolorowej szkole.

      Z sentymentem myślę o najmłodszych uczniach – przedszkolakach i  pierwszoklasistach, dla których ten dzień jest wyjątkowy. Dla Was to początek szkolnej drogi, myślę, że czujecie radość, choć może i trochę tremę. Mam nadzieję, że już po kilku dniach poczujecie się w murach naszej szkoły jak w domu.

      Dla mnie każda uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego to niezwykle ważny moment. Każdego dnia nauki staramy się odkrywać Wasze pasje, potencjał oraz ciekawość świata. Ważne, abyście odnaleźli swoją wymarzoną drogę i nią podążali.

      Kochani Uczniowie!

      Nowy rok szkolny niesie możliwość realnego powrotu do szkoły i będziemy cieszyć się swoją obecnością. W ubiegłym roku bardzo brakowało nam Was w szkole. Na korytarzach pustki i cisza, dzwonek milczał. Gwar i śmiech, który ocieplał mury tej szkoły, nagle zniknął, ale dzisiaj, 1 września po wielu miesiącach przerwy, spotykamy się znów w murach szkoły, pokonując wszystkie przeciwności losu. Przed nami rok wytężonej pracy, zadań i obowiązków. Od Waszych postaw, motywacji do pracy i podejścia do obowiązków szkolnych zależy, jaki ten rok będzie. My- nauczyciele  staramy się wspierać Was w tych zadaniach i pokazywać właściwą drogę.

      Drodzy Nauczyciele i Pracownicy!

      Życzę Wam wytrwałości i satysfakcji z pracy. Jak zawsze stanowicie przykład dla uczniów, to Wy zauważacie ich talenty i predyspozycje. Proszę, żebyście również w tym roku szkolnym służyli wsparciem, radą, wiedzą i doświadczeniem. Życzę Wam dobrego humoru, kreatywności i chęci rozwijania własnych umiejętności oraz jak najmniej kłopotów i problemów, powodów do satysfakcji oraz zdrowia.

      Pracownikom administracji i obsługi życzę dużo sił, spokojnej i efektywnej pracy oraz tak dla każdego najcenniejszego zdrowia.

      Drodzy Rodzice!

      Życzę Państwu  zadowolenia ze swoich dzieci, dobrej współpracy ze szkołą, z nauczycielami, wychowawcami oraz zespołem kierowniczym. Proszę o wspieranie zadań statutowych szkoły i pomoc w realizacji wszystkich szkolnych przedsięwzięć. Z Państwa udziałem i zaangażowaniem łatwiej nam będzie realizować dziecięce marzenia i uatrakcyjniać ofertę szkoły.

      Niech ten rok przepłynie nam pod hasłem wspaniałych RELACJI WSZYSTKICH PODMIOTÓW SZKOŁY !

       

      Z pozdrowieniami,

      Ewa Adamska

      Dyrektor szkoły wraz z zespołem kierowniczym

   • Kontakt

    • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
    • sp312@edu.um.warszawa.pl
    • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT 022 613-93-44 - SP 312 UMIŃSKIEGO 11 FAX 022-672-19-50
    • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa
    • GODZINY PRACY SEKRETARIATU PRZYJĘCIA INTERESANTÓW: 8.00-10.00 i 12.00-16.00
  • Galeria zdjęć

    brak danych