• Dyktando na Święto Niepodległości!

• Szanowni Państwo!

Bezpłatny serwis edukacyjny edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza na wyjątkowe, charytatywne wydarzenie pod nazwą Dyktando na Święto Niepodległości! Będzie ono rozgrywane w całości online. Im więcej miłośników polszczyzny zaangażuje się w akcję, tym większa kwota wspomoże potrzebujących.Każde rozwiązanie dyktanda to dodatkowa złotówka na cel charytatywny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

Aktualnie na stronie dyktanda uruchomiona została możliwość zgłaszania celów charytatywnych i społecznych. Mogą to być np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane środki, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości.W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zebrać 7 tys. zł. Od tego czasu serwis diametralnie się rozwinął, toteż organizatorzy zakładają, że w tym razem zebrana kwota sięgnie 20 tys. zł!Rywalizacja będzie odbywała się w kilku grupach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny - dorosłych, młodzież oraz dzieci. Oprócz niesienia pomocy będzie to też świetna okazja, aby w tym ważnym dniu sprawdzić swoją znajomość ortografii, dobrze się przy tym bawiąc. Treść dyktand opracują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Nie zapominajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących!Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:

Pozdrawiamy

Zespół Dyktanda.pl

• XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• W dniu 1 października 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Cała społeczność uczniowska w tym dniu doskonaliła umiejętności mnożenia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa Poland