• PODSUMOWANIE SPORTOWYCH OSIĄGNIĘĆ LVI WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY NA PRADZE-POŁUDNIE

• Dnia 10.10.2023 roku  w Szkole Podstawowej Integracyjnej 135 odbyło się uroczyste podsumowanie rozgrywek LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży Praga-Południe.

W uroczystości uczestniczyli dyrektorzy szkół, nauczyciele, a przede wszystkim uczniowie z praskich szkół, którzy uczestniczyli w tegorocznych rozrywkach.

SP 312 na tej uroczystości reprezentowała Pani Dyrektor Ewa Adamska i Pani Joanna Skoczek ( nauczyciel wychowania fizycznego).

Jak co roku nasza okazała się "najlepsza  z najlepszych" i uzyskała:

I miejsce w klasyfikacji łacznej  - KATEGORIA DZIECI-  I miejsce w klasyfikacji końcowej dziewcząt  (kategoria dzieci);-  I miejsce w klasyfikacji końcowej chłopców (kategoria dzieci)

II miejsce w klasyfikacji generalnej- KATEGORIA MŁODZIEŻ-  I miejsce w klasyfikacji końcowej dziewcząt  ( kategoria młodzież);-  II miejsce w klasyfikacji końcowej chłopców  ( kategoria młodzież).

SP 312 na tej uroczystości reprezentowała Pani Dyrektor Ewa Adamska i Pani Joanna Skoczek (nauczyciel wychowania fizycznego), a puchary i medale dla wyróżnionych wręczała Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe  Pani Izabela Szostak-Smith.

Gratulujemy wielkiego sukcesu!!!