• Olimpus z historii

          • W dniu 18 maja 20202r. została w naszej szkole przeprowadzony on-line Olimpus z historii (sesja wiosenna). Zdecydowało się w nim wziąć udział 30 uczniów z klas 4-7.  28 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Odnieśliśmy wielki sukces, ponieważ niemal połowa (aż 14) naszych uczniów otrzymało w tym ogólnopolskim konkursie wiedzy tytuł laureata/tki. A oto

            LAUREACI  OLIMPUSA  WIOSENNEGO  Z  HISTORII  (2020):

            Historia - kl. 4

            Wojciech Gołębiowski kl.4a

             

             Historia - kl. 5

            Mateusz Koszowy kl.5k

             Oskar Turowski kl. 5j

             Adam Jurko  kl. 5l

             Wojciech Dzimira kl. 5j

            Aleksander Zybrant   kl. 5d

             

            Historia - kl. 6

             Rafał Rawski -miejsce 1 w kraju  kl. 6e

             Aleksandra Turowska kl. 6a

            Anna Tadeusiak kl. 6e

            Wojciech Kiwior   kl. 6e

            Olga Gołębiowska  kl. 6e

             Maciej Woźniak   kl. 6b

             

             Historia - kl. 7

             Justyna Masiarz   kl. 7d

             Agata Masiarz   kl. 7d

             

            Serdecznie gratulujemy laureatom sukcesu, a wszystkim uczestnikom konkursu szerokiej wiedzy.

            Zachęcamy do uczestnictwa w następnych edycjach Olimpusa J

          • Z sukcesami tworzyli o Armii Krajowej

          • Miło nam poinformować o bardzo dobrych wynikach naszych uczniów w II edycji konkursu historycznego dla uczniów szkół podstawowych z terenu Warszawy „Armia Krajowa- Bohaterowie”.
            W kategorii portret bohatera III miejsce zajął Szymon Raźniak z klasy 6B, a wyróżnienie przypadło Rafałowi Karwanowi z klasy 7F.
            W kategorii album wyróżniono pracę Zuzanny Paradowskiej z klasy 7A.
            Do konkursu zgłoszono łącznie 120 prac uczniów z całej Warszawy. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II nr 82 w Warszawie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Dzielnicy Ochota-p. Katarzyna
            Łęgiewicz, Fundacja Polskiego Państwa Podziemnego, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej oraz Narodowe Archiwum Cyfrowe.

            Konkurs za ramienia naszej szkoły nadzorowali pani Irena Nowak i pan Paweł Tkaczuk.

            Laureatom gorąco gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.

          • „Sowy wśród nas”

          • Z przyjemnością informujemy, że Stanisław Kuras i Paweł Krakowski zdobyli wyróżnienie w konkursie plastycznym "Sowy wśród nas". Konkurs dedykowany był dla szkół podstawowych znajdujących się na terenie powiatu Warszawskiego.

            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

              

             

             

          • „Warsiawska Nawijka!”

          • W II semestrze b.r. szk. nasza szkoła wzięła udział w  objętym honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Dzielnicy Białołęka Konkursie Interdyscyplinarnym „Warsiawska nawijka!” dla  klas 4-8 szkół podstawowych Warszawy. Organizatorem konkursu jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Inspiracja” w Warszawie. Polegał on na indywidualnym napisaniu własnego tekstu w formie fragmentu pamiętnika ukazującego jakąś scenę z życia codziennego mieszkańców Warszawy w okresie okupacji niemieckiej (1939 – 1945r.), w którym użyjecie 30 – 40 wyrażeń z ówczesnej  gwary warszawskiej. Tekst, 1 do 2 stron A-4, należało umieścić na karcie  formatu A-3, którą Trzeba było odpowiednio udekorować (rysunki, wyklejanki, naklejanki, elementy malowane itp.) nawiązując do treści. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z naszej szkoły z klas od 5 do 7.  Zainspirował on uczniów do aktywności twórczej,  pobudził do poznawania historii regionalnej, przyczynił się do kształcenia wśród uczestników umiejętności interdyscyplinarnych i uzdolnień uczniów z zakresu nauk: j. polskiego, historii i plastyki. Troje uczniów przeszło do 2 etapu i wszyscy troje zostali Olga Gołębiowska 6e, Mikołaj Laskowski 6i, Martyna Szczucka 6b.

            Gratulujemy kreatywności i zdolności wszystkim uczestnikom, a laureatom sukcesu!

          • ERYK WESOŁOWSKI MISTRZEM POLSKI W KOSZYKÓWCE !!!

          • Eryk Wesołowski, uczeń klasy sportowej 7A, wraz z Reprezentacją Mazowsza w Koszykówce, uczestniczył w dniach 4-8.03.2020 w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbyła się w Szczyrku.

            Turniej dla naszych Reprezentantów zakończył się niesamowitym sukcesem!!!

            Nasi młodzi koszykarze wywalczyli ZŁOTE MEDALE MISTRZOSTW POLSKI !!!

            Eryk Wesołowski, wychowanek Machynia Basketball Academy był podstawowym zawodnikiem Reprezentacji Mazowsza i stanowił bardzo ważne ogniwo Mistrzowskiej drużyny !!!

            Wielkie Gratulacje dla Eryka, Rodziców oraz Trenera !!! :)

          • Spartakiada

          • Dnia 14 stycznia br. oddziały przedszkolne z naszej szkoły brały udział w Praskiej Spartakiadzie zorganizowanej w SP  nr 143.

            Szkołę reprezentowała ośmioosobowa drużyna zawodników oraz dziesięcioosobowa drużyna kibiców pod opieką pani Agnieszki Oskroby i pani Martyny Słowikowskiej.

            Konkurencje wymagały od zawodników dużej sprawności i szybkości. 

            Nasi „zerówkowicze”  byli najlepsi i zajęli I miejsce.

            Do wygranej przyczynili się również kibice ubrani w pomarańczowe stroje, z pomponami w rękach i ogromnym transparentem, wykonanym przez panią Justynę Pomianowską, którzy zagrzewali zawodników do walki.
            Jesteśmy dumni z naszych sześciolatków!

            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

             

          • Raduje się serce...

          • Uczennice naszej szkoły zostały laureatkami V Warszawskiego Konkursu Piosenki Niepodległościowej "Raduje się serce...".
            Lena Cetin zdobyła wyróżnienie, natomiast Natalia, Alicja i Karolina Czyżewskie - zajęły 2 miejsce. Siostry Czyżewskie wystąpiły podczas Koncertu laureatów, który odbył się 17 grudnia 2019 roku w LXXVI im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
             
             
             
          • Mazowieckie Krajobrazy

          • Dnia 11 grudnia 2019r. uczennica naszej szkoły Anna Trojanek odebrała nagrodę w konkursie ekologicznym pt. „Mazowieckie Krajobrazy” organizowany przez Urząd Marszałkowski w Warszawie.

            Gala Finałowa miała miejsce na Stadionie Narodowym, gdzie wraz z panią wicedyrektor Agnieszką Ławidą, opiekunem – Anna Tylus – Michalak i mamą, uczennica odebrała również nagrodę dla szkoły – worek z piłkami.

          • Eurowizja Junior

          • Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica z klasy 8d Zuzanna Krasnodębska jako jedna z najbardziej utalentowanych tancerek EGUROLLA DANCE STUDIO wystąpiła w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w Arenie Gliwice w dniach 23 i 24 listopada 2019 roku.
            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

             

            yesyesyesyesyes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes

          • Osiągnięcia sportowe

          •  

            ZOBACZ

             

          • W tajemniczym świecie przyrody: szkiełko i oko- podpatrywanie cudów natury

          • Miło mi poinformować, że laureatami w dzielnicowym konkursie „W tajemniczym świecie przyrody: szkiełko i oko- podpatrywanie cudów natury” zostali:
            Adrian Malec
            Martyna Szczucka
            Krystian Jaśkowski
            Rafała Karwan
            Pola Reger
            Antoni Jęczmiński
            Daria Wiśniewska
            Julia Podobas
            Zuzanna Szczurowska

            Serdecznie gratulujemy!

      • Alfik Matematyczny

        Miło nam poinformować o wynikach ogólnopolskiego konkursu Alfik Matematyczny dla klas 2-8:
        Obóz w Serpelicach:
        1.Kościesza -Jaworski Konstanty kl.5F
        Wynik bardzo dobry:
        1.Cieślak Piotr kl.2F
        2.Masarek Bartosz kl.3E
        3.Szymański Gabriel kl.3G
        4.Dulik Igor kl.3B
        5.Nelke Igor kl.5L
        6.Rawski Rafał kl.6E
        7.Masiarz Justyna kl.7D
        Wynik dobry:
        1.Zieliński Aleksander kl.2E
        2.Nizio Franciszek kl.2B
        3.Bowsza Oliwia kl.3B
        4.Gostymski Julian kl.4C
        Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.
        Organizatorzy

        yesyesyes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​​​​​​​​

        OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES LINGUA PLUS

        Miło mi poinformować o wynikach konkursu języka angielskiego OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES LINGUA PLUS:
        laureat I stopnia:

        Rafał Rawski 6e
        Marcin Motyliński 6d

        laureat II stopnia:

        Szymon Ogorzałek 4a
        Małgorzata Cieślak 6b
        Weronika Sosińska 6d
        Pola Klimkowska 6c
        Zuzanna Lipska 6b
        Adam Jurko 5l
        Laureat III stopnia:

        Milena Mróz 6b
        Małgorzata Klepko 6c
        Martyna Szczucka 6b
        Laureat IV stopnia:

        Aleksander Tokarczyk 4b
        Julia Sznitko 5e
        Alicja Wojciechowska 6b
        Lena Smolińska 6e
        Alicja Czyżewska 6e
        Laureat V stopnia:

        Anna Tokarczyk 8a
        Nicole Prajel 6e
        Olga Gołębiowska 6e
        Gratuluję laureatom i zapraszam do udziału w konkursie w sesji wiosennej.


        Jadwiga Jaszczyńska

          • POLSKIE EKO-DRZEWO

          • Z przyjemnością ogłaszamy wyniki rodzinnego konkursu POLSKIE EKO-DRZEWO.

            I miejsce:
            Antoni Jęczmiński kl. 5k i Piotr Jęczmińki kl.7b - z rodzicami
            Rysio Sidorowicz kl.5g - z mamą
            Piotr Adamczyk kl. 6a i Kamil Adamczyk kl. 5a - z mamą

            II miejsce:
            Natalia Wojewnik kl. 1a - z mamą i z bratem Michałem
            Iwo Sułkowski kl. 1b i Igor Sułkowski kl. 5f - z rodzicami
            Patryk Krzewski kl. 2c- z rodzicami

            III miejsce:
            Jaś Krzyżanowski kl. 2c - z rodzicami
            Krzyś Woźnicki kl. 3d - z mamą
            Wojciech Gołębiowski kl. 4a
            Kasia Wrona kl. 5a
            Wiktoria Chrobak kl. 5g

            Wyróżnienia:
            Marceli Mazurek kl. 0d - z bratem Maksem i z rodzicami
            Zuzia Hajduś kl. 1b - z rodzicami
            Ola Wirecka kl. 2c - z mamą
            Dominika i Natalka Sitarz kl. 0c
            Aleksander Szaban kl. 2c - z mamą
            Igor Skiba kl. 5h
            Aleksander Bartkiewicz kl. 1c - z rodziną

            Bardzo dziękujemy za przepiękne i pomysłowe prace wszystkim uczestnikom i Waszym Rodzinkom.
            Zapraszamy do oglądania wystawy na półpiętrze w holu głównym szkoły.

      • Konkursu z Wiedzy o Unii Europejskiej

        Uprzejmie informuję o wynikach szkolnego konkursu z Wiedzy o Unii Europejskiej, który odbył się w dniu 8 stycznia 2020 roku.

        I miejsce - Bartosz Bąk 8a
        II miejsce - Tymoteusz Grodzicki 8a
        III miejsce - Dawid Zientała, Bartek Kamiński 8a

        Gratuluję! Nagrody zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.

        Pozostałym uczestnikom bardzo dziękuję za udział.

        Karol Kierzkowski
        nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

        yesyesyesyes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​

        Christmas Card

        Miło mi poinformować o wynikach szkolnego konkursu Christmas Card dla klas 4-6:
        kl.IV
        1 miejsce:Oskar F.4b
        2 miejsce:Wojciech G.4a
        3 miejsce:Olga Ł.4b
        kl.V
        1 miejsce:Amelka Z.5k
        2 miejsce:Antoni J.5k
        3 miejsce:Ryszard S.5g
        kl.VI
        1 miejsce:Alicja Cz.6e
        2 miejsce:Martyna Sz.6b
        3 miejsce:Natalia Cz.6e
        Gratuluję i zapraszam do udziału w konkursie w przyszłym roku.

        Jadwiga Jaszczyńska

        yesyes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​

        Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa

        Miło nam poinformować o wynikach szkolnego konkursu językowo-plastycznego na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową:

        I miejsce - Natalia Brauner 7B
        II miejsce - Rafał Karwan 7F
        III miejsce - Kinga Pawlewska 8A
        wyróżnienie - Maja Malinowska 7D

        GRATULUJEMY!
        Karolina Dmowska
        Justyna Jasiak

        yesyes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​

        "ŚWIĄTECZNA CHOINKA"

        Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu "ŚWIĄTECZNA CHOINKA"

        Oddziały "0":
        I miejsce Magdalena Stefaniak 0d
        II miejsce Maciej Malinowski 0f
        III miejsce Dominika Sitarz 0c

        Wyróżnienia:
        Cezary Lusa 0f
        Tymoteusz Germel 0d
        Michał Bombiński 0c
        Alicja Ciosek 0b

        Klasy I-III:
        I miejsce Zuzanna Bukanowska 1a
        II miejsce Kamil Korbuszewski 1f
        III miejsce Zuzanna Prokopiuk 1f

        Wyróżnienia:
        Zuzanna Hajduś 1b
        Tomasz Górski 2b

        Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przepiękne i pomysłowe prace. Zapraszamy do oglądania wystawy na półpiętrze przy salach oddziałów "0".

        Orhanizatorzy:
        Joanna Ruszkiewicz-Howorko
        Monika Sobieszek

        yesyes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​

        XV Olimpiada Matematyczna Juniorów

        Szanowni Państwo,
        Miło nam poinformować, że z naszej szkoły pięcioro uczniów zakwalifikowało się do zawodów II stopnia XV Olimpiady Matematycznej Juniorów (2019/2020).

        Są to następujący uczniowie:

        - Konstanty Kościesza Jaworski - kl. 5f
        - Justyna Masiarz - kl. 7d
        - Zofia Rupniewska - kl. 7f
        - Lena Tatarczuk - kl. 8c
        - Jerzy Kowalewski - kl. 8d

        Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów,
        nauczyciele matematyki

        yesyes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​

        Konkurs Matematyczno-Plastyczny / Matematyczna Zima

        Szanowni Państwo
        Drodzy Uczniowie

        W grudniu, w naszej szkole, odbył się Szkolny Konkurs Matematyczno-Plastyczny /Matematyczna Zima/.

        Laureatami konkursu zostali:

        I miejsce:
        - Maciej Matisow z klasy 6g
        - Martyna Szczucka z klasy 6b

        II miejsce:
        - Antoni Jęczmińksi z klasy 5k
        - Katarzyna Wrona z klasy 5a

        III miejsce:
        - Szymon Raźniak z klasy 6b
        - Maciej Woźniak z klasy 6b

        Gratulujemy Zwycięzcom!
        Koordynator: Piotr Dylewski
        ​​​​​​​

        yesyes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​

        "Portret Wirusa"

        Dnia 04.110.2019 komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu informatycznego "Portret Wirusa".
        I miejsce zajął Antoni Jęczmiński z klasy 5k,
        II miejsce zajęła Katarzyna Wrona z klasy 5a,
        III miejsce ex aequo Maciej Garwoliński z klasy 5c oraz Mateusz Owczarczyk z klasy 4b.
        Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
        Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na lekcjach Informatyki.

        Cezary Bilski
        Piotr Krzyważnia

        yesyes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​yes​​​​​​​

        SZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

        Miło nam poinformować, że w SZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ w kategorii klas 0-3 miejsca na podium wyśpiewały:

        I miejsce: Zofia Sobieraj kl.1g

        II miejsce: Karolina Czyżewska kl.0d

        III miejsce ex aequo:
        Lena Kamińska kl.1c
        i Oliwia Łysiak kl.1c

        Zaś w kategorii klas 4-6 na podium stanęły:

        I miejsce: Aleksandra Bąk kl.6i

        II miejsce: Magdalena Grzeszczyk kl.5i

        III miejsce: Aleksandra Pontus kl.5e

        DZIĘKUJEMY ZA TAK LICZNE ZAINTERESOWANIE SZKOLNYM KONKURSEM PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ
        I GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM.

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny
      • sp312@edu.um.warszawa.pl
      • 022 671-11-66 - SEKRETARIAT 022 613-93-44 - SP 312 UMIŃSKIEGO 11 FAX 022-672-19-50
      • ul. Umińskiego 12, 03-984 Warszawa Poland
      • GODZINY PRACY SEKRETARIATU PRZYJĘCIA INTERESANTÓW: 8.00-10.00 i 12.00-16.00
  • Galeria zdjęć

      brak danych