• Tydzień Skandynawii

• Witamy Wszystkich serdecznie

W dobie pandemii i braku osobistego kontaktu w szkole tegoroczny Dzień Europy przemienił się w Tydzień  Skandynawii ON-LINE. Pięć państw  - 5 dni tygodnia. Zaczyna się on w poniedziałek, 18 maja i oficjalnie kończy wraz z upływem następnego tygodnia. W tym czasie zapraszamy do obejrzenia prezentacji uczniów naszej placówki poświęconych państwom skandynawskim.  Są to prace, które zwyciężyły w zorganizowanym  on-line konkursie „Spacerkiem po Skandynawii”.

Uczniowie kl. VIII przedstawiają informacje  na temat Islandii,

klasy  VII – na temat Danii,

klasy. VI – na temat Norwegii,

klasy  V-  na temat Finlandii,

a klasy  IV – prezentują  Szwecję.

Prace zawierają bogactwo informacji o każdym z 5 krajów skandynawskich i przybliżają widzowi wspaniałości tego północnego obszaru Europy. Będzie je można podziwiać na stronie naszej szkoły w zakładce  zatytułowanej „Tydzień Skandynawii”.

Serdecznie zapraszamy do wirtualnej podróży po pięciu skandynawskich krajach i podziwiania umiejętności twórców prezentacji tym krajom poświęconych.

• Szanowni Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych,

• Na podstawie § 18 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. poz. 69, z późn. zm.) informuję, że w Szkole Podstawowej Nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Warszawie    za zgodą organu prowadzącego, zostały zawieszone zajęcia w okresie od 6 maja 2020 r. do 15 maja 2020 r.

Ewa Adamska