• Sukces Juliana Gostymskiego - ucznia klasy 8c

• Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Julian Gostymski – uczeń klasy 8c, wieloletni członek Teatru Szkolnego Mydelniczka prowadzonego przez panią Magdalenę Dyniewicz, brawurowo gra rolę Grabca w spektaklu "Balladyna" Teatru Warsztatowej Akademii Musicalowej.

Zapraszamy wszystkich do teatru WAM.

Musical na podstawie dramatu Juliusza Słowackiego wyróżnia wspaniała muzyka skomponowana przez zdobywcę Paszportu Polityki 2021, innowacyjna scenografia, cudowne choreografie i kostiumy, a przede wszystkim porywająca gra aktorska.

Gratulujemy Julkowi i trzymamy kciuki za jego kolejne sukcesy!!!

www.teatrwam.pl

• Drużyna z trzystadwunastki reprezentowała szkołę w trakcie 32 BIEGU KONSTYTUCJI 3 MAJA

Biegacze ukończyli bieg na dystansie 5 kilometrów z uśmiechem na ustach, uzyskując bardzo dobre czasy, będąc dla siebie nieustannie wsparciem i motywacją.

Pobiegli nauczycielki i nauczyciele: Dorota Czarnecka, Magdalena Dyniewicz, Lidia Majewska, Dorota Pawlik, Edyta Szulc, Jarosław Lorek i Krzysztof Ryba oraz pani Katarzyna Prządka (mama Maćka z 8c i Michała z 5f) jako reprezentantka rodziców. Wiemy, że wiele osób, pomimo chęci, nie mogło tym razem pobiec, ale liczymy na wspólne biegi w przyszłości  Jesteśmy dumni z kolorowej drużyny i mamy nadzieję, że to wydarzenie zainspiruje i zachęci uczniów SP 312 do podejmowania aktywności fizycznej.

32. Bieg Konstytucji 3 Maja był pierwszą tegoroczną imprezą z cyklu Warszawskiej Triady Biegowej „Zabiegaj o Pamięć”. Trasa w samym sercu Warszawy – przebiegnięcie Wisły Mostem Poniatowskiego, piękne widoki, tysiące kibiców, pamiątkowe medale i iście letnia pogoda.

Na mecie zameldowało się 5126 osób, w tym 7 uczestników na wózkach z napędem bezpośrednim i 188 osób startujących w formule nordic walking.

#32BiegKonstytucji

#AktywnaWarszawa

• Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• Konstytucja 3 Maja do dnia dzisiejszego stanowi symbol odrodzenia, jedności narodowej, dziedzictwa historycznego i wielkich dokonań. To dowód na to, że Polacy potrafią stworzyć silne, sprawnie działające i nowoczesne państwo. Z tej okazji klasy 5C i 4C pod opieką pań Joanny Skoczek i Karoliny Warchoł przygotowały apel – dla przedszkolaków uczących się w House of Montessori na Ochocie. Nasi uczniowie przypomnieli najmłodszym czym są symbole narodowe i jak wielkie mają dla Polaków znaczenie. Uczestnicy akademii mogli podziwiać talenty wokalne oraz taneczne uczniów naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim występującym za Wasze zaangażowanie i wkład w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości.

To była przyjemna lekcja historii!