6 marca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 312 przy ul. Umińskiego 12, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczniom wyróżnionym w konkursie „TERMOMODERNIZACJA W KOLOROWEJ SP312”.
Podczas wręczenia nagród Pani Dyrektor Ewa Adamska i Pani Wicedyrektor Agnieszka Ławida miały zaszczyt gościć w murach SP 312 wielu wspaniałych gości:
- Pana Tomasza Kucharskiego - Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
- Panią Bożenę Przybyszewską - Zastępcę Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
- Pana Michała Wieremiejczyka - Radnego Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy;
- Pana Janusza Domalewskiego - Prezesa Klubu Sportowego GROM i Prezesa Spółdzielni Socjalnej 4smart
Przedstawicieli firm wykonawczych i sponsorów konkursu:
- Panią Sylwię Pawelczyk - Zastępcę Dyrektora do spraw produkcji firmy Nafibud S.A;
- Pana Piotra Samsela - Kierownika ds. Controllingu w firmie ALULOGIC sp. z o.o.
Konkurs został ogłoszony z inicjatywy przedstawicieli Szkolnego Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Katarzyny Kaczor, a dotyczył przeprowadzonej w 2023 roku termomodernizacji budynku szkolnego przy ulicy Umińskiego 12.
Laureatów konkursu wyłoniono z czterech następujących kategoriach:
I. PRACA PLASTYCZNA - dla oddziałów przedszkolnych i klas 1-3
oddziały przedszkolne - „0”
I miejsce - Hanna Kukurba - oddział 0a
II miejsce - Jerzy Kozłowski - oddział 0a
III miejsce - Katarzyna Zarzycka - oddział 0a
wyróżnienia - Gabriela Kowal - oddział 0a i Wojciech Leonowicz - oddział 0a
oddziały I- III
I miejsce - Natalia Kępa kl. 3b i Martyna Baranowska kl. 3b
II miejsce - Franciszek Jarząb kl. 1e i Jagoda Kania kl. 3b
III miejsce - Maria Powierża kl. 2a i Emilia Niemiec kl. 3b
wyróżnienie - Andrzej Krakowiak kl. 3e
II. FOTOGRAFIA SZKOŁY
Laureatka - Maja Surowska kl. 7f
III. FILM POKAZUJĄCY SZKOŁĘ PO REMONCIE
I miejsce - Anna Chylińska kl. 5e
II miejsce - Dorota Bieniak kl. 4f
III miejsce - Aleksandra Pałubińska kl. 7b i Wioletta Krajewska kl. 5e
wyróżnienie: Natalia Okrasa kl. 7f
IV. WIERSZ NA TEMAT PRZEPROWADZONEGO REMONTU
I miejsce - Natalia Wojewnik kl. 5a i Zofia Deleska kl. 5a
II miejsce - Zuzanna Prokopiuk kl. 5e
III miejsce - Weronika Banasiak kl. 5e, Monika Zagarłowska kl.7f
wyróżnienia - Denys Shpoltakov kl. 8a i Blyzniuk Maksym kl. 8a
Gościom dziękujemy za przybycie, a laureatom konkursu gratulujemy wspaniałych wyników!!!